Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz teeem #9 üzenetére

    Ajánlom...nagyszerű játék

    Mint mindenkinek nekem is megvannak a magam kedvencei, mint a Mafia, a Mohaa vagy a Cod4, bár rám a Mohaa nagyobb benyomást tett, mivel imádom a 2. Vh-t mint történelmi korszakot, kedvencem a Ryan közlegény megmentése stb...

    Ugyanakkor a mostanában látott filmek közül egyértelműen a Batman Begins tetszett legjobban....és amikor néztem, és még nem volt semmi hír az Arkham-ról, arra gondoltam, miylen jó lenne ebből egy játék...ami persze meg is jelent, ps2-re, de vacak volt...

    erre itt van ez, rengeteg játékelem megegyezik a filmben látottakkal, hosszú játéjkidő, a szinkron...komolyan mondom, én eddig nem találtam hibát benne...

    Még az MI is remek...úgy bírom, ahogy lehet csesztetni a csatlósokat, ők meg:
    "Batman szórakozik velünk"
    "Bújj elő Batman"
    "Hol vagy Batman"
    "Ez ő, itt van"
    "Nem akarok meghalni"

    És néha ki lehet hallgatni, hogy mennyire félnek Joker-től...hogy azon gondolkoznak, hiba volt csatlakozni hozzá...

    Nagyon jó az egész atmoszférája, tényleg majdnem azt mondom mestermunka

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz teeem #37 üzenetére

    értelek én, de ennyi erővel berakhatták volna a Mini Cooper S-t, vagy Maserati Qauttroporte esetleg, Lancia, Alfa Romeo, kihagyott ziccer a legújabb Dodge Charger, Shelby AC Cobra, meg egy csomó minden Amerikából is, Chrysler 300C, Bentley Continental GT.

    Nekem a GRiD-ben is az volt a bajom, hogy belekerült egy csomó jó járgány, de ugyanakkor rengeteget ki is hagytak. Itt viszont lehet tuningolni is, ezért jobban bánom a dolgot.

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák