Új hozzászólás Aktív témák

  • donki

    aktív tag

    válasz Šolaire #1 üzenetére

    Nekem nem nyerte el a tetszésemet ez a játék. Az ára olyan, mintha egy Witcher 3-at vettem volna, a tartalom viszont köszönő viszonyban sincs hozzá...
    Azt természetesen egy percig sem gondoltam, hogy a grafika olyan szinten lesz, de valami aprócska, csekély teljesítményt mégis csak elvártam volna. Példa: ha odaballagok egy tükörhöz amiben látok valamit, akkor legyen a játékban egy tükör amiben látok valamit. De nincs, hanem van helyette valami fényes szürke felszín, és egy szöveges leírás, hogy éppen mit látok benne. De a történet is azon a szinten rekedt meg, hogy ha nyomozni kell, akkor az összes gyanúsított egyformán gyanús, találomra nevezzem meg, hogy kit akasszanak fel.
    A párbeszéd zavaros, mert a párbeszéd ablakban mindig a főhős feje van, és így nehéz követni, hogy éppen ki beszél. Azt mellékesen teszem hozzá, hogy a pár centis, kidolgozatlan alakoknak gyakorlatilag nincs arcuk, ezért teljesen személytelen minden NPC és a játékos karakter maga is.
    Nekem a szabályrendszer sem tetszik idáig (mert kezdetben hamar elfogy az effort és minden második beszélgetés után pihenni kell) de az a legkisebb gondom, azzal tulajdonképpen ki lehet békülni.

    Azért azt semmiképp nem állítom, hogy játszhatatlan, de türelemre intek mindenkit a megvásárlásával. Idővel lemegy az ára és addigra talán a játékot is kipofozzák néhány patch-csel és akkor az ár/teljesítmény mutatója némileg jobb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák