Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #9 üzenetére

    hát igen... a pofon az utolsó lépés... de a családok nagy részénél a gyerek van, hogy alig látja a szülőt, ha az mondjuk többműszakban melózik... pl apuka akié a nevelő szerep lenne, délutános műszakban van... haza esik este 11kor a melóból, azonnal alszik, reggel mire felébred, a gyerek már otthon sincs, délután meg ha a gyerek jön haza, fater még melóban... ilyenkor elvárja a család, hogy a gyerek jól viselkedjen az iskolában, stb... ő meg nevelés nélkül jóeséllyel elkanászodik, mert azt hiszi h neki mindent szabad... szülők elvárják, hogy a tanár nevelje helyettük a gyereket, de az nem csinálhat semmit, ha még csak vissza sem szólhat :S eléggé meg van lőve a dolog... hála szerintem a minden jogvédő szervezetnek és társainak... kb 10-12éve középsuliban az irodalomtanárunk, ha "követelt" valamit tőlünk, akkor poénosan mondta mindig, hogy ha nem tetszik nekünk valami, akkor elmehetünk az ombudsmanhoz... akkor mindenki jót mosolygott magában a dolgon, de most már nekem nem vicces... mert szerintem csomóan el is mentek és ez lett az eredménye :S (jó, biztos, hogy nem a volt sulimból és az irodalomlecke miatt, de akkor is gáz...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák