Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #16820480 #22 üzenetére

    nem rémlik emlékeimből a cm vastag füles kábel ( :
    a xiami füles is bőven bírta a strapát, annak nem jut eszembe a neve, enyém barna volt szövet borítással, az utódja piston 2 meg ment kemény pár hónapot h alig használtam, abból kaptam még egyet, az ment talán fél évet
    porcelános téma nagyon nem passzol, a herendi mondhatni valami exkluzív történet, esetleg szökőévente használják tényleg evéshez, nem napi szinten, aki pedig napi szinten használja az meg is érdemli ;]
    ez a babusgassuk a fülest az én szememben ugyanakkora blődség, mint mikor cipőnél meg akarják magyarázni, hogy nem rendeltetésszerűen használja valaki, nyilván majd gumicsizmával a hátamon járom az utcákat, ha esne az eső le tudjam cserélni a 10-20-30e-s éppen lábamon levőt ( :
    egyébként ez már jobb példa, volt olyan cipőm hetente mostam, már akkor is több éves volt, felújítani pont jó volt, sőt kettő is volt, egyik talán adidas másik reebook, 10e ft-os kategória, végén már rongyosra szakadtak a csemperagasztótól, azért dobtam ki őket
    vettem tescoban két másikat 3-4e-ért, az egyik pár mosás után szétesett, a másik az bírta mint az előzőek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák