Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sicilian

    addikt

    Én kb 1 hete kijátszottam a játékot ! Kampányban minden futam kipipálva max.-on. Nem értem miért sírtok.
    Kampányban minden második, vagy harmadik nyert futam után kapsz kocsit, vagy pénz, ruhát. Mindig a kocsit kell választani, mert utána azzal a kocsival végig tudsz tolni egy következő versenyt !
    Kampányt úgy csináltam végig, hogy nem vettem kocsit.. (minimálisat) :)

    Minden kupát az endurance és a megnyerhető autós versenyekkel kell kezdeni ! Lesz kocsid bőven és az endurance futamok miatt pedig pénzed, mert sokat fizet értük.
    Abból a pénzből az 50.000 ládákból kell vásárolni, mert az annyi extra pénzt ad többségében, hogy ha utána elindulsz a sima futamokon, pénz is lesz bőven.
    Szintlépéskor mindig kocsit válassz, ha 0 pénzbe kerül mert ha meg is van, akkor utána eladod és lám van egy csomó pénzed érte !

    Ha valakinek meg pénz hiánya van, két jó tipp:
    1. endurance verseny maximum körszám, modokkal min 250%-os + és kurva sok lóvéd lesz.
    (ja, hogy sok idő lesz és ez miért baj, versenyezni kell érte) :B
    2. ha nincs időd, akkor freeplay ovál pálya max körszám a leggyorsabb kocsival, 250-300% bónusszal a ládákból, 20-25 perc alatt lehet csinálni 200-400ezer közti pénzt.

    Szerintem tök jól működik minden téren csak tudni kell használni a játék adta lehetőségeket.
    Ha valaki úgy kezdte el csinálni, hogy nekiállt kocsikat vásárolni, na az elbaszta, jobb ha előlről kezdni, mert semmit nem fog elérni.

    A titok mégegyszer, ne vegyél kocsit, csak olyan futamon idulj amihez nyertél kocsit szintlépéskor és ingyenes volt. Ha nincs ingyen kocsi, mindig a pénzt válaszd. A kampány végére kb 10 futamom volt amihez nem volt kocsim, de annyi pénzem, hogy bőven megtudtam hozzájuk venni.
    Érdemes az 50.000 ládákra költeni, mert a legrosszabb esetben is ha nagyon szar mod-okat ad, akkor is vissza tudja hozni az 50.000-et Ha jókat ad, akkor min a dupláját ki lehet belőle hozni, de sok esetben a többszörösét.

    (Pl. freeplay, 50.000 láda, jó modokat ad, és az ovál pályán futsz 3x50 kört kb 1 millát lehet belőle kipörgetni, kb 1-1,5 óra alatt) :B :K

    [ Szerkesztve ]

    nothing is true everything is permitted..

  • Sicilian

    addikt

    válasz ->Raizen<- #55 üzenetére

    Nincs mit, örülök, ha hasznosak voltak a tapasztalataim. ;)
    Bár átolvasva amit írtam, picit javítanám magam.

    A kupáknál csak olyankor érdemes mod-ot alkalmazni, amikor legalább 8000 kapsz egy versenyért.
    250-300% mod az ritka lesz, mert pl a legendary mod, vagy a rika ad 80-100%-ot. Ha ebből be tudsz tenni 3-at, akkor jó ! :)
    Átlagosan inkább a 150-210 % az elérhető, viszont ezek többségében olyan mod-ok, amiket 3x lehet felhasználni.
    Ezeket az 50.000 ezres ládákból lehet kinyerni. Onnan adja pl a legendary mod-ot is !

    Tehát, ha az 50.000 ládából kitudsz venni összesen 200% pluszt és azok 3 futamra elegendőek és 10.000-et lehet egy futamon nyerni, akkor az 10.000+20.000 egy futam, ez 3szor = 90.000 pénz, plusz biztos, hogy lépsz közben egy szintet, tehát +20.000 és kocsi, vagy 50.000, ha ezt választod a kocsi helyett!
    Ha csak a pénzt nézzük, akkor jó esetben az 50.000 ládából lehet csinálni 160.000 pénzt !

    Azt lehet rosszul írtam, hogy a 0 pénzes kocsit el tudod adni, mert én vettem olyan ládákat is ami kocsikat adott és lehet abban volt benne és a duplázás miatt, azt tudtam eladni !

    Viszont a legjobb pénzkeresés, ha freeplayben nyomsz magadnak minél hosszabb versenyeket, mert minél nagyobb a táv, annál több lóvét ad ! Ha ezt megfejeled mod-okkal 150-200%, akkor ott már nagyot lehet kaszálni.

    És nem mellékes, hogy a kupáknál lévő endurance után (hosszabbak) kb 10 szintet tudsz lépni.
    Legjobb esetben ez 10x20.000 pénz és ha olyan kocsikat ad amik nincsenek meg, akkor 10 új kocsi.
    És azért kell kezdeni a kupákat az endurance versenyekkel, mert ha a 10 szintlépésból csak 6-7-nél ad 0 pénzes kocsit, azokat tudod majd a kupáknál használni versenyekre és nem kell kocsira költeni, csak a pénzes ládákra, amik meg a esetek többségében is csak nyereséget hoznak.
    Így elérhető, hogy sok kocsid és lóvéd is legyen !

    Én most úgy állok, hogy van 309 kocsim, közel 8 milla lóvém (kb 5 millát már elköltöttem ládákra) és 235 szintű pilótám van ! :B :K

    [ Szerkesztve ]

    nothing is true everything is permitted..

  • Sicilian

    addikt

    válasz #48967168 #57 üzenetére

    Ott sajnos nem. :( Úgy értettem az endurance-t, hogy free play-ben beállítasz 50 kört mondjuk és nyomod.
    Karrierben nem lesz meg a 700 kocsi, utána még sokat kell hozzá nyomni, hogy elérd ! :DDD
    Mondjuk engem ez a része nem izgat, nem gyúrok annak az elérésére..

    [ Szerkesztve ]

    nothing is true everything is permitted..

  • Sicilian

    addikt

    válasz #48967168 #59 üzenetére

    Mindössze 12 nap alatt megvolt ! :B

    nothing is true everything is permitted..

Új hozzászólás Aktív témák