Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RECSKA

    veterán

    válasz 30z.Samu #55 üzenetére

    Kormany nelkul eselytelen sajnos. Xe probald ki ;)

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz 30z.Samu #50 üzenetére

    Hasonló kaliberű nincs. Viszont a Project Cars bizonyos esetekben többet is tud mint a Forza/GT páros.
    A pCARS nem HC szim, de a Forza-nál, GT-nél komolyabb (főleg FFB-re, autókezelésre).

    A pCARS-ban, vannak versenyhétvégék, időmérőkkel, satöbbi, ilyesmi a Forza 6-ban vagy GT-ben nincs.
    pCARS-ban minden pályán lehet eső, dinamikus a napszakváltás, időjárás-változás.

    Cserébe eszi is a gépet rendesen, bár ugye PC-n lehet állítgatni a részletességet. (Én GTX 960 OC-vel elég jól elvagyok vele.)

    Esőben pl szép a Forza 6 az igazi tócsáival, de pl feelingre szerintem a pCARS sokkal durvább, pCARS-ban a látótávolság tényleg le tud menni "0"-ra. Forza 6-ban ilyen nincs. Gondolom a fix 60FPS-hez ennyi kompromisszum kellett.

    Érdemes ezt megnézni:[link] Ha nem 7:32-nél indul a videó, pörgesd oda. És igen, az eső effekt a szélvédőn elég gyengusz, de azóta javítottak rajta, itt is másznak az esőcseppek, még ha teljesen előre megírtan is. Viszont az nagyon sokat hozzátesz, hogy tényleg annyit látsz néha, amennyit kb. igazából láthatnak a pilóták...

    Forza 6-al kapcsolatban én igazából elég kritikus vagyok, keveset komolyodtak, és sokat azt hiszik, úgy vélik, ennek így is kell lennie, maradnia, hiszen a célközönségnek ez is jó. Ahha. Hát én pont emiatt a hozzááláás miatt adtam el az Xbox One-t.

    Se időmérő, se bajnokság (pontrendszeres), komolyan, ez a Forza 6 is, szinte csak két dologban jobb, mint a Forza 4. éjszakai versenyek és időjárás. Ennyit fejlődtek. Ez nekem semmi. Értem én, hogy jobb grafika, kicsit jobb fizika, de nemár, hogy 4 év alatt ennyire futja... Egy időmérőt negyed óra alatt bele lehetett volna tenni. A pontversenyes bajnokságokat szintén. Nincsenek klubbok, amelyek a Forza 4-ben voltak...

    Szóval köszi, de engem ennyivel most nem vettek meg, PC-n tolom most a pCARS-t, a Raceroomot, és igen, idén felkerül az rFactor 2 is steamre, amelyben vezetni, érezni egészen más világ, mint bármi jelenleg a piacon. rFactor 2-ben az ideális ív szárad fel először. Láttam egy videót, amelyben valaki direkt leparkolt az ideális íven, és ott maradt körökön keresztül. Mi történt? Egészen addig a helyig az ideális ív gumizódott fel, aztán az a terület, ahol kikerülték a srácot a gépi ellenfelek. Elképesztő. Technikailag. Az FFB meg állat. A grafika nem csúcs, de van full dinamizmus, klasszikus pályák, satöbbi, satöbbi, nálam nagy szerelem lesz... :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák