Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Peat;) #24 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy sok szégyellnivalója van, csak a kettős mércét emlegettem.

    ps. mintha nem ti (pl. te) lennétek a PS3 topikok törzsközönsége is, jól leszólva mindent...

  • dezz

    nagyúr

    válasz Peat;) #26 üzenetére

    Emékezetem szerint nekem ez volt az első alkalom, hogy egy Xbox360 topikban kritizálólag megszóltaltam.

    Mellesleg szerintem jogosan, mert az már vagy 1000x elhangzott (netszerte), hatalmas (persze megjátszott) felháborodással, hogy a GT5 képek mennyire nem in-game-ek, itt egy szót sem láttam arról, hogy ezek a képek még kevésbé azok...

    Nos, te is elmondhatod magadról, hogy sosem szólaltál meg kritizálólag, vagy éppen kimondottan negatívan egy-egy PS3 topikban...? (Nálad talán nem, de más Xbox360 usereknél a sosem helyett annál inkább a rendszeresen kifejezés játszik.)

    Olyat nem mondtam, hogy egyátalán nem szeretek játszani (csak az FPS-eket nem szeretem, de pl. az autós játékokat annál inkább, bár időm nem sok van, de ha úgy alakul, hogy veszek egy PS3-at, a GT5-öt is megveszem majd hozzá), csak azt, hogy nem egyszerű Sony- vagy PS3 fanságból védem a PS3-at a sokszor igaztalan vagy eltúlzott kritikáktól.

    [ Szerkesztve ]

  • dezz

    nagyúr

    válasz Peat;) #28 üzenetére

    Szerintem nem csak az élsimítás képezi a különbséget...
    A PS3-as kép bezzeg "förtelmesen mű". Pedig az legalább nem off-line renderelt, hanem a game-engine generálja, csak nem futam közben, hanem előtte. Ettől persze még az sem in-game, a szokásos értelemben.

    [ Szerkesztve ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Peat;) #34 üzenetére

    Elnézegetem, hány topicon át lehet vitázni azon, hogy két, még meg sem jelent
    játék közül melyik a szebb. Engem sokkal inkább az érdekel, hogy melyik a jobb.
    Pl. imádom a PGR3-at is, pedig grafika terén ezek mellett labdába nem rúg.
    Persze nem is az a célja, eleve nem is szimulátor.

    Ok, nyilván nem lehet szó nélkül hagyni valótlan állításokat, amiket egyesek
    (dezz kifejezésével élve) habzó szájjal osztanak egyedül a világ ellen.
    Ugyanakkor azt mondom: ha ezt olyan ember teszi, aki már számtalanszor
    eljátszotta a hitelességét, akkor azt ennek megfelelően kell kezelni
    és komoly(tal)an(nak) venni.

    Ami engem illet, én magamtól is el tudom dönteni, hogy számomra melyik játék
    szórakoztatóbb, melyik nyújt több játékélményt. Nekem. És jelen pillanatban
    a Forza 2-t sokkal jobban élvezem, mint a GT5p-t. Nem érdekel,
    hogy melyik szebb, nem érdekel, hogy melyikben valósághűbb a fizika,
    pusztán azt nézem, hogy játékként (elvégre mi más lenne) nekem melyik jobb.
    Ezen nem tud senki változtatni, nem fogja senki megmagyarázni,
    hogy rosszul látom a dolgot, mert fórumon eleve nincs is semmi keresnivalója
    olyan embernek, aki ennyire nem képes tiszteletben tartani mások véleményét.

    El lehet dönteni, hogy a Forza3 és a GT5 közül melyik lesz szebb?
    Az eddig leközölt tupír képek alapján aligha.
    El lehet dönteni, hogy a Forza3 és a GT5 közül melyik lesz jobb?
    Hát könyörgöm: valakinek ez, valakinek meg az. Kevesebb leszek én attól,
    hogy valaki hülyének titulál, mert nem az általa favorizált játékra voksolok
    a kettő közül? Ugyan, pont, hogy az ilyen ember csinál hülyét saját magából...

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák