Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz sagem #49 üzenetére

    nekem a Horizon jobban tetszik mint a motorsport....az sem rossz 1-2 körre de a horizon az igazi fun autós játék, amiben élvezet vezetni nem pedig munka szaga van hogy meg kell tanulni minden kanyart, egyenest stb. Kinek mi...

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz sagem #49 üzenetére

    Apex se nagy szám, nem mondom hogy szar, de régebbi Forzakban jobban lehetett érezni az autót. Test Drive Unlimited már volt, kormánnyal egész jópofa volt, a második részre a vezetés mechanikát stb. elszúrták. Ez a Horizon pedig nem mutat semmit, hogy érthető legyek egy kocsi van a képre rögzítve és semmi élmény, tőlem lehetne több játék beállítás. Ez így 2016-ban egy újabb rókabőr szebb nagyobb köntösben. Egy NFS élményt adnak el, nem látom a különbséget a régi játékokhoz képest. Homok, fű, víz, semmi fizika. Én már többre vágyom, arcade terén is, legalább lehessen az aszfalton tartani a kocsit, és ne legyenek villogó check pointok stb, a minimum lenne a rossz értelemben vett arcade szarok kikapcsolásának lehetősége, a könnyed vezetési élményért ami még nem egy dos program. Persze a játékipar is olyan lett mint a film ipar, önmagát ismétli.

    18000Ft és el se cserélheted ha nem jön be mint boxon, amíg nincs demó pc-én lesz helyette az uraknak ingyen valami hasonló:

    https://gamepod.hu/hir/jovo_hettol_ingyenes_lesz_a_the_crew_pc.html

    Nem a stílust vetem meg, az igénytelen megvalósítást, semmi fejlődés, lenne valami lehetőség a játék komolyabbá tételére optionben, akkor megvenném. És azért nem foglalkoztam a Horizon játékokkal mert volt box, ott pedig Forza 3-4. De most nálam csak pc marad, teljes játék pedig csak Horizon lesz Forza név alatt. (Amúgy szimulátor rajongók arcadeba sorolják a Motorsportot is :D)

    (#61) lmno válasza KnockOut87 (#59) üzenetére
    Az igénytelen emberek miatt tartunk ott ahol, mint akiknek egy alapvető dolog mint a demo rinyának számít, plusz minden szart megvesz, ész nélkül mert pl. Forza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák