2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) boeing

boeing
(őstag)

Engemet ez a Dirt1 emlékeztet. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) wolruf

wolruf
(őstag)

Király, jöhet, megkóstoljuk, aztán... :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) XuChi

XuChi
(őstag)

Pc-re ki ne adják, a demot, még véletlen se!!! :W

Nekünk nem kell demo, agyatlanul kifizetjük a 20k+ árat :W

[ Szerkesztve ]

(#4) GamerLaci123

GamerLaci123
(kvázi-tag)

Csak számomra kicsit NFS Rivals ez a videó? (legalábbis az eleje) Tudom hogy nem lehet a két játékot összemérni csak nekem hirtelen az jutott eszembe. :U

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#5) GRaul

GRaul
(őstag)

Kajak nem lesz Pc-re demo?
Vagy igazabol a storebol lehet, h ugyan ugy le tudom tolteni majd mint a boxra?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#6) oriic válasza GRaul (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hivatalosan még a boxos demó sincs bejelentve, de az adatlap egyelőre csak Xbox One-t ír.

Live-Die-Respawn

(#7) GRaul válasza oriic (#6) üzenetére

GRaul
(őstag)

Grrr. mind1. akkor eloszor boxon tesztelem majd. Bar kivancsi leszek mennyi kulonbseg lesz pc es box grafika kozott.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#8) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Amúgy elvileg ma délután 4-től az új-zélandi store-ból tölthető lesz a demó Xbox-ra. Legalábbis akkor náluk már hajnali 2 lesz.

[link]

Live-Die-Respawn

(#9) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Pc demónak én is örülnék, mert ha nem fut rendesen a vasamon, akkor azért nem szívesen fizetnék érte.

(#10) oriic válasza gyuribácsi88 (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Szerintem akinek a Forza 6 Apex jól fut PC-n annak ez is jól fog futni. Persze mások a fejlesztők, nagyjából szerintem közel azonos a gépigényük. Igaz egy valódi demó jobb lenne oda is.

Live-Die-Respawn

(#11) KnockOut87 válasza oriic (#10) üzenetére

KnockOut87
(őstag)

a gépem nekem is bőven megvan, egyszerűen szeretnék vele kicsit játszani...ugyhogy mérges leszek ha nem lesz pc demo.

psn: Mattacks87

(#12) gyuribácsi88 válasza oriic (#10) üzenetére

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Hát attól tartok hogy ennek jóval nagyobb a gépigénye mivel open world, nem egy kötött pályás játék. De majd megjelenés után kiderül, akik első nap megveszik majd leírják a játék topikjában hogy kinél, milyen konfigon hogyan fut. Ettől függetlenül reménykedek egy pc-s demóban.

(#13) b.

b.
(PH! addikt)

Nem tudjáokt off-road részben lesznek keményebb pályák is? vagy csak ilyen gyors száguldós?Esetleg havas ?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#14) Csapoati válasza b. (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ausztráliában havas pálya?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#15) b. válasza Csapoati (#14) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Ah nem tudtam , hogy ez csak Ausztrália. :(
De ott is lehetne amúgy. [link]

18 GB a demó ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#16) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Tartalomról mit lehet tudni?

Huawei Mate 10 Pro | Polar A360

(#17) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Amikor megláttam...hogy a helikopter viszi az autót...kinyomtam...

Mégis mi akar ez lenni?:???

Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.

(#18) Viper26 válasza haxiboy (#17) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Az tényleg vicc kategória, de ennyi erővel a fizika is az benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Teaway válasza haxiboy (#17) üzenetére

Teaway
(PH! kedvence)

Ilyen alacsonyan sose repülj, mert a magas fáknak, a távvezetéknek, sőt, a helikopternek is annyi... :O

A Napnak kizárólag múltja van. A jelenét csak a jövőben ismerhetjük meg, bő 8 perc múlva...

(#20) intelMMX

intelMMX
(senior tag)

Látványra nagyon ott van a szeren :K (Reméljük minden tekintetben ilyen jó lesz)
Vajon E2180al és 8600GT-vel fut? :U

1991 Audi 80 B3 2.0E 113Le

(#21) JamesHun válasza haxiboy (#17) üzenetére

JamesHun
(PH! addikt)

bezzeg a Halálos iramba bármely része az jobb? :)

Origin/Xbox 360/One: JamesSHun

(#22) oriic válasza haxiboy (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Egy árkád autós versenyjáték. :)

Live-Die-Respawn

(#23) Def26 válasza Viper26 (#18) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Ez lett a forzából. :D [link] Van olyan versenyszám amikor szőlőtőke + egyéb bokros helyeken versenyeztek 250km/h -val, és nem állít meg semmi. Se bokor se szőlőtőke, semmi. :D
Kíváncsi leszek a 3. részben is lesznek ilyen szarságok vagy inkább inkább visszamennek az első részhez.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Nokia:On Windows Phone:Off

(#24) Csapoati válasza haxiboy (#17) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Showcase event. Isten hozott a Forza Horizon világában így a 3. rész táján. :)

(#25) JamesHun válasza Def26 (#23) üzenetére

JamesHun
(PH! addikt)

miért akartok egy árkád játéktól realitást?
ennyi erővel a legkisebb ütközés kb totálkárra törné a kocsid, nem lehetne visszarakatni magad a pályára ha nagyon lecsúsztál és nincs visszatekerés sem
az milyen már, mi ez időutazós játék vagy autós?

(#26) Teaway válasza JamesHun (#25) üzenetére

Teaway
(PH! kedvence)

Jó, hogy nem azt kívánod, ha összetöröm a kocsit, vegyem meg újra a játékot...
:)

A Napnak kizárólag múltja van. A jelenét csak a jövőben ismerhetjük meg, bő 8 perc múlva...

(#27) JamesHun válasza Teaway (#26) üzenetére

JamesHun
(PH! addikt)

van olyan játék amiben ha meghalsz akkor ennyi volt :)

(#28) lmno válasza Def26 (#23) üzenetére

lmno
(senior tag)

Az első részben is rallizhattál a földúton a Bugattival, meg lepattant rólad a busz frontális ütközésnél. Ez a Horizon, nem kell komolyan venni, ha élethű(bb) kell, akkor ott a Motorsport.

(#29) Teaway válasza JamesHun (#27) üzenetére

Teaway
(PH! kedvence)

Egyet én is ismerek, remélem, nincs több :)

(#30) Def26 válasza Teaway (#29) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

lol. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Nokia:On Windows Phone:Off

(#31) JamesHun

JamesHun
(PH! addikt)

hát nem akar jönni ez a demo :S

(#32) sanyiksaborz

sanyiksaborz
(senior tag)

Istenem! Helikopter végig vonszolja a jeep terepjárót a dzsungelen és semmi baja. az ilyen autós tesztvideokba jó lenne 1-2 nagy borulás is. Én szeretem lezúzni a kocsit a legaljáig....
Egyébként nem rossz game.
:)

[ Szerkesztve ]

EZEN AZONNAL UTOLÈRSZ:O62O26I7576<--->UTALÀSKOR A KÖZLEMÉNYBE ÍRJÁTOK BE A PH-s NEVETEK!<--->HA LEJEGELTETEK VALAMIT AKKOR AZT VISZEM! EZÈRT KÈRLEK SZÓLJ HA NEM JELENTKEZEM!<--->ÜZLETSZABÀLYZAT: https://logout.hu/bejegyzes/sanyiksaborz/uzletszabalyzat.html

(#33) JamesHun

JamesHun
(PH! addikt)

még mindig sehol a demo :S

(#34) oriic válasza JamesHun (#33) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

[link]

Live-Die-Respawn

(#35) KnockOut87 válasza oriic (#34) üzenetére

KnockOut87
(őstag)

....

[ Szerkesztve ]

(#36) oriic válasza KnockOut87 (#35) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Simán jelentheti. Ha tippelnem kellene akkor jön ma launch trailer és vele együtt a két demó. De ez akkor is tré, hogy az utolsó utáni pillanatban csúsztatják el.

Bár szerintem az az S nem többes számot jelent.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37) bulikavagyok válasza KnockOut87 (#35) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Szerintem az 's nem a többesszámot jelöli, hanem birtokos esetet.

[ Szerkesztve ]

(#38) KnockOut87 válasza bulikavagyok (#37) üzenetére

KnockOut87
(őstag)

utána én is arra gondoltam....sajnos. Ki leszek akadva ha nem adnak pc demot is mert aki csak winre veszi meg ugyanúgy kifizeti érte az árát és pc-n még a teljesítmény miatt is fontos egy demo plusz ha nem adják ki akkor hol marad a nagy play anywhere lehetőség is....kicsit bosszant ez a nagy káosz a microsoftos áruház körül. Ha ilyen minőségű játékokat akarnak árulni a steam és origin mellett akkor kicsit osszekaphatnák magukat...

(#39) pingwinharco válasza KnockOut87 (#38) üzenetére

pingwinharco
(újonc)

tuti nem lesz pc-re demo :W

(#40) Viper26 válasza pingwinharco (#39) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

PC-sek jópár éve arcon vannak fosva, én nem vagyok ezen meglepődve.

(#41) gyuribácsi88 válasza Viper26 (#40) üzenetére

gyuribácsi88
(PH! addikt)

De akkor ne reklámozzák legalább hogy nekik igen is nagyon fontos a pc piac.

(#42) C4mp3r válasza Viper26 (#40) üzenetére

C4mp3r
(PH! addikt)

biztos arra szamitanak, hogy ok majd kesobb "masfajta" demoval ugyis kiprobaljak, de hat ha ez kell nekik. en minden jatekot kiprobalok mielott megveszem, vagy igy vagy ugy, mert semmilyen bizalmam nincs a fejlesztokben hogy jatszhato portot raknak le lsd. arkham knight vagy akarmelyik ubisoft jatek

bnet: C4mp3r#2211

(#43) KnockOut87 válasza C4mp3r (#42) üzenetére

KnockOut87
(őstag)

ubifostól soha többet nem rendelünk elő....az biztos! Ha tesztek után pozitív a közvélemény akkor ok, amugy nem.

(#44) C4mp3r válasza KnockOut87 (#43) üzenetére

C4mp3r
(PH! addikt)

alapbol nem rendelunk elo semmit. en nem is ertem, hogy a tizeneves verpisti fanboyokon kivul jozan esszel rendelkezo ember miert rendel elo barmilyen jatekot. minden evben mulatok a codos hulyeken, akik elorendelik sirnak, hogy milyen szar, aztan kovetkezo evre ugyanez rinse and repeat. miert nem lehet varni 1 vagy 2 hetet amig tajekozodik az ember es akkor nem kell steam refunddal szarozni vagy anyazni, hogy kidobtam x osszeget az ablakon.

bnet: C4mp3r#2211

(#45) Viper26 válasza C4mp3r (#44) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

+1

(#46) Csapoati válasza C4mp3r (#44) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Mert sokszor olcsóbb előrendelni és esetleges bónuszok is járhatnak hozzá. Azzal egyetértek, hogy nem szabad mindent ész nélkül előrendelni (főleg nem EA vagy Ubisoft játékot), de azért vannak kivételek. A Forza Horizon 3 pont ilyen, akkor is megvenném, ha tök ugyanaz lenne, mint a 2, csak Ausztráliában.

(#47) NandoXXL válasza pingwinharco (#39) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Akkor tuti nem veszem meg, nagyon úgy néz ki a tömegnek szánt híg fos lesz :( helikopter :O A végén csöcsös nénik lesznek benne a sok gypésnek. (Forza III. nagy kedvenc volt, ezért a kemény kritika)

(#48) cyberkind válasza NandoXXL (#47) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Forza 3 meg ez másik galaxis, nemhogy és és föld.

(#44) C4mp3r
Csak az ilyen tucatszar BF/CoD EA meg társai játékokat nem szabad előrendelni, de pl egy Forza-t annak aki konzol híjján ki van éhezve egy minőségi open world autósjátékra (mert ez a kategória 10 éve le van épülve pc-n) annak a Forza Horizon simán előrendelős, mondjuk én innentől kezdve az összes Horizon-t megfogom venni ha lesz PC-re, mert ennél jobb open world autósjáték soha nem lesz, lehetett volna, de az a csapat már nincs, de az egész lényege az, hogy ha tartalmas a játék és valszeg jó is lesz PC-re akkor simán előrendelős mint egy Witcher vagy Gta, ez meg az Apex után szerintem sima ügy lesz főleg 30fps-en.

[ Szerkesztve ]

"Yippie yi ooh, Yippie yi yay, Ghost riders in the sky" Steam/Uplay/Origin/GOG=cyberkind7

(#49) sagem válasza NandoXXL (#47) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

A Forza Motorsport és a Forza Horizon két különböző sorozat/játékstílus..:)
A Te kritikád akkor lenne helyénvaló, ha a Motorsport is ilyen lenne..de az nem ilyen. Majd jön az is PC-re (bár most is van már hasonló, Forza Apex, ezt nézd meg), addig is itt van a Horizon, azoknak, akik nem vetik meg ezt a stílust sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem ezeket a droidokat keressük"

(#50) KnockOut87 válasza sagem (#49) üzenetére

KnockOut87
(őstag)

nekem a Horizon jobban tetszik mint a motorsport....az sem rossz 1-2 körre de a horizon az igazi fun autós játék, amiben élvezet vezetni nem pedig munka szaga van hogy meg kell tanulni minden kanyart, egyenest stb. Kinek mi...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.