Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #2 üzenetére

    Nem mindenkinek van korlátlan, s nagy sávszélű nete. Nekik kifejezetten áldás minden netet igénylő plusz ketyere.

  • Z10N

    veterán

    válasz .LnB #15 üzenetére

    Ezzel most mit is akartal mondani? Mert erdemlegeset nem tettel hozza a mondanivalomhoz, se ellene nem erveltel. A kiadot kedvelem Forza 2-3-4-Horizon mindet kiprobaltam, tetszet nemelyik. Nekem a hozzaallasukkal volt a gondom, hogy nincs tokuk megmondani: "Emberek M$ fejleszto vagyunk, nalunk ilyen DRM lesz PONT. En ezt biraltam, nem a szeriat es annak tartalmat.

    Ne haragudj, azert amit mondok, nem szemelyeskedesnek szanom. Azt latom (mar tobb konzolos hirnel is), hogy veded az M$-t mintha fizetest kapnal toluk, elsimerjuk ha XBOX parti vagy. Most is, egy szo nem volt a PS-rol es maris felhoztad: "De hat a konkurencianal nincs!". Annyira nem ismerem, de szerintem a Gran Turismo a vetelytarsa.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • krx21

    nagyúr

    válasz .LnB #31 üzenetére

    Én is szeretem a forzát, de mihelyt megjelenik a GT PS4-en, szerintem űberelni fogja... A GT5 a maga félkész 6 éves fejlesztésével sokaknak csalódás volt, de a lényeg a vezetési élmény jobban átjön mint a forzánál, szerintem... Nehéz döntés...

    Z10N:
    "A megjelenéskor ennek egyféle tesztje lesz az, hogy a program futásához mindenképp szükséges tartalmakat ingyenes frissítés formájában letölthetik a vásárlók a megjelenés napján."

    Evvel a hülye magyarázattal van a baj szerintem is... :F

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #50 üzenetére

    "Xbox-ot venni. Ő nem potenciális vásárló. Ha nekem, csóringer magyarnak van pénzem internetre ami a fizetésem jelentős részét kiteszi. Akkor egy nyugat európai embernek is van pénze. Legfőképp egy Németnek, amerikáról nem is beszélve."

    Mi ez a szövegértési probléma nálad? Nem pénzről beszéltem, hanem megfelelő szolgáltatás hiányáról. Megfizetné, ha lenne.

    "Akik pedig a felsorolt két országban olyan rossz helyen laknak, hogy nincs normális internetelérés azok valószínűleg egyébként sem olyan gazdagok, hogy konzolt vásároljanak."

    Ja, ahol egy ház 250k+€, ott pont normális netre nem lesz pénze az embereknek. hülyeséget nem kéne beszélni. Még Kölnön belül sincs minden városrészben rendes szélessávú net, pedig az Németország negyedik legnagyobb városa, innen kilépve öt km-t pedig a DSL is igen gyatra lesz alap teljesítményben is.

    #51 .LnB: tudod az is benne van a hozzáférése lehet kitételben, hogy van rézdrótos DSL, elméleti max 16 megabittel, ami a valóságban jó, ha másfél, mert olyan messze van a központ, olyan ótvar a hálózat állapota.

    Tudod nem hasraütésre mondom amit, hanem tapasztalatból beszélek.

    [ Szerkesztve ]

  • Slade92

    aktív tag

    válasz .LnB #54 üzenetére

    Meg alapból aki Xbox One-t vesz nekem ne mondja hogy nincs otthon szélessávú internete...
    Ezen a letöltös dolgon csak azok rinyálnak akik warezolni akarnak!

  • #16729600

    törölt tag

    válasz .LnB #54 üzenetére

    Nekem van optikai net elérésem és mégse vagyok potenciális vásárló.Az elv miatt nem.A jó édes keresztanyjuk túrós bukta sütését kössék aktív net kapcsolathoz,amikor ezt semmilyen technológiai ok nem teszi szükségessé.

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #54 üzenetére

    Mondd, mit szívsz, hogy ilyeneket hallucinálsz?

    Ha senki nem sírna az MS-nél, akkor már nem kellett volna visszatáncolniuk a napi egy internetes csatlakozással kapcsolatosan. Pedig megtették, vannak annyian az ilyen potenciálisan nem XBoxot vásárló emberek. tudod a részvényes nagy úr, az MS vezető is repül a fenébe, ha nem hozza az elvárt profitot.

    #55 Slade92: javaslom olvasd el a korábbi kommentjeimet, s ne magadból indulj ki, aki mindent warezolni akar!

    #59 .LnB: 2013-ban még mindig ott tartunk, hogy egyesek képtelenek megérteni a világot, s azt úgy látni, amilyen, ehelyett inkább valamilyen elefántcsonttorony fantáziavilágból osztják a tutit.

    #58 anulu: és nem igaz, hogy ezt nem lehetne nem online módon megoldani, valamint hogy akinek erre nincs szüksége, ne lehetne neki simán a gyári beállítással játszani a játékot. Pláne egyáltalán sehogy ne tudjon játszani, annak mi is az akadálya?

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #62 üzenetére

    Elmondta az MS, neki mi a jó, a vevők elmondták nekik mi kell. Aki valamit el akar adni, annak inkább fel kell vállalnia a kellemetlenséget, mert a végén nem veszik meg a termékét. A több munkánál jobban fáj a nincs munka.

    "Annyira naívak vagytok ti akik sírtok. Elhiszitek, hogy a PS4 esetében nem lesz DRM, és a Sony ingyen dobálja majd nektek a játékokat, és a szolgáltatásokat. A világ rohadtúl nem így működik, semmi sincs ingyen. Vegyél PS4-et legyél boldog vele, csak fejezd már ezt be."

    mondd, ki írta, hogy drm, ingyen játék, ingyen szolgáltatás? Hol beszéltem erről? Segítek, mert látom te itt meg akarod mondani mit gondolok, mit akarok mondani, nem egyiket sem mondtam, sem most, serm korábban, és nem is hiszem ezt. Warezt sem említettem egyszer sem, amíg valaki fel nem hozta, mint ultimate érvet a netigénnyel kapcsolatban. de tudod mit? Idézd!

    "Akkor zökkenjél vissza szépen a Forza5 témához. És írd le, hogy téged mennyiben korlátoz ez az egyszeri letöltés. Mennyi idővel rövidül meg az életed ettől? Mi az ami ennyire kibírhatatlanná teszi a gondolatát is annak, hogy le keljen töltened pár (száz)megát??"

    Amikor nincs rendes nethozzáférése valakinek, mert nincs olyan hálózat, korlátozottan van drága mobilnetje, akkor nagyon nem mindegy, hogy párszáz megát le kell töltenie csak azért, mert valaki lusta volt a telepítőbe bemásolni azt-hely lenne neki- esetleg csak gprs tempóval. Ha nem tűnt volna fel eddig is a Forza5 volt az alapeleme a beszélgetésnek.
    Konkrétan nekem semmi gondot nem fog okozni, mivel sem XBoxot, sem PS4-es, sem egyéb konzolt nem fogok venni, ettöl viszont még látom a rendszer problémáját.

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #66 üzenetére

    jó, maradj álomvilágban, hogy mindenkinek aki megtehetné és meg is venné a jelenlegi konzolokat tökéletes szélessávú net áll rendelkezésére, és akinek nem, az hülye.

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz .LnB #59 üzenetére

    Ha már megszólítva lett a csapat...
    Igazából ami kimaradt a hírből az az, hogy a Törnten választhatott vagy eltolja a megjelenést vagy ezt a megoldást választják. Megjelenés szempontjából ugyanolyan megbízhatóak mint ami a tartalmat illeti. Eddig is tartották a két éves megjelenési periódust érthető, hogy ettől most sem szerettek volna eltérni. Állítólag amikor a korongokat nyomni fogják jó pár héttel a megjelenés előtt, akkor ők még dolgozni fognak a játékon.
    Természetesen ez lehet mind habiszti és fő cél a warez kiszorítása. Ám aki Forzázik és szereti is az tudja hogy ezt a játékot a Multi viszi el a hátán. A csapatunknak van olyan versenysorozata ahol OFFline is lehet nevezni/indulni. Nincs tolongás, talán egy-két ember van az átlagos 25-30 indulóból.
    Ezt a játékot nem lehet OFFline játszani...nincs értelme egy idő után. Emiatt is nagyszerű, hogy a Silveresek is elérik a Rivális módot, ami nem kicsit megszínesíti a játékot a Karrier mód mellett.
    és itt vissza is kanyarodnék a hírhez. Nem kell ezen görcsölni szerintem, jelenjen meg, lehúzzuk a pluszt és ennyi. Mindenki boldog lesz. Aki Forzázik az egyszer tuti, (de inkább mindig) net közelben tartja a gépet.
    Állítólag elég izmos lesz a cucc amit le kell húzni, de biztos hogy nem aggónak szerver összeomlás miatt...
    Valószínű jobban képben vannak a számokat illetően az eladások terén, és a többi számot illetően. Valószínű ők már jobban képben vannak mire számítsanak, mint mi akik itt fórumozunk...Így van?
    A tartalom, a minőség garantált. Az hogy megveszem és nem tudok azonnal játszani az mekkora probléma...komolyan? Sok játékomat a Lájvon vásároltam. Kifizetem és nem tudtam azonnal játszani... cigisörkombó és skubizod a kis csíkot mikor ér már a végére...
    Jó-jó tudom, de ez lemezes verza, mi az hogy...hagyjuk az elveket. Cukor lesz, szuper lesz, le kell húzni a plusz tartalmat, ennyi. Lehet itt hisztizni, de nem érdemes. A Forzával játszó userek hatalmas százalékának neten van a gépe ezt a Törntenes fiúk is tudják. Ja hogy nem gondolnak azokra akiknek nincs egy barátjuk akinél egyszeri alkalommal lehúzhatja, vagy nincs egy szomszéd akinek viszek egy üveg bort és borozás közben lecsorog a cucc...akinek meg nincs seholföldönégen a közelében net az ne Forzázzon...tényleg sajnálom őket, de mondom net nélkül, ne is adjon ki pénzt egy ilyen játékra...
    A Drivatars miatt is nagyon lényeges a dolog. A Forza karrier módja halott dolog, egy idő után unalmas, most is csalnak a droidok, f@szul vezetnek. Egy kalap kaki az egész, botrány. Nem véletlenül toljuk Online, és többünknek sehol nincs a karrier. Nekem is talán 3%-on áll megjelenés óta. Viszont akit érdekel annak szívesen megnézem pontosan mennyi kilométert mentem a játékban, rengeteget...
    Amikor jött az hogy idén nálunk Xbox ONE, Xbox NINCS, valóban sokkolt a hír minket is. Aztán rájöttünk addig sem áll meg az élet. Megjelenés óta toljuk a 4. részt is, heti 6-8 online futamokkal és még nagyon nem érezzük a végét a dolognak. Most is olyan csapatverseny indul nem sokára amikor a csapat egyik fele várja a csapattársát a boxban, aki addig kint tolja a köröket. Aztán a box utcában cserélnek. Ezt is csak azért írom, hogy érzékeltessem, a multiban a lehetőségek száma végtelen...Az 5. rész karrierje már talán egy fokkal közelebb lesz élményben a multihoz az új rendszer miatt, de ugye annak a feltétele a net...érthető okokból.
    Jelzem, aki eddig otthon egyedül ült a tv előtt, és játszott a Forzával, és közben brummogott az felejtse el az egészet. Aki pedig ennél többre vágyik, azt szívesen látja az FRH csapat bármelyik versenyen!
    Bocs, ha hosszú lett...

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

  • FlashLed

    senior tag

    válasz .LnB #50 üzenetére

    Szerintem meg az M$ nem bír megülni a seggén a hülye internetével.Egy 50 GB-os Blu ray lemezre nem férnek fel a tartalmak?Az ms direkt csinálja.Szánalmas kb.

    The Mechanic

  • danikollar

    őstag

    válasz .LnB #100 üzenetére

    De kérdem én, miért nem lesznek kész vele? Azért egy nem kész játékot lemezre nyomni és eladni? :))

  • krx21

    nagyúr

    válasz .LnB #100 üzenetére

    Hallottuk már azt a magyarázatot is:, hogy direkt csinálják így, hogy teszteljék a frissítést! ;]
    Gyerekek, Ti még hisztek a tündérmesében? A WAREZ az egyetlenegy ok...
    A MS koncepcióval az a baj, hogy aki nem akar warez-olni, azt is idegesít a módszere... Meg az is idegesítő, hogy még meg magyarázzák, hogy ez mért jó... Mondják ki, hogy ez egy fajta biztonsági lépés és senki nem hisztizne...

  • danikollar

    őstag

    válasz .LnB #102 üzenetére

    Oké, de ha valóban nincs kész, akkor ez elég amatőr hatást kelt, mintha egy zöldfülű fejlesztő lenne a Turn10, pedig nyilván nem az. Egyértelműen csak a warez ellen irányul, más funkciója nincs, ha reálisan nézzük a dogot.

Új hozzászólás Aktív témák