Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Z10N #28 üzenetére

    De jó lenne fizetést kapni tőlük :)
    Egyaltalán nem veszem személyeskedésnak amit írtál. Persze védem az Xboxot, de ugyanùgy mások a Ps-t, csak ebben a helyzetben én vagyok a kissebség. Szerintem jelenleg a GT nem vetélytársa a Forzának, egyrészt mert egy generációval "visszább" jelenik meg. Másrészt a fizika, és a hangok is a Forza felé billentik a mérleg nyelvét. Persze egyik játék sem jelent még meg szóval a Forza iránti fanatizmus beszél belőlem, a 4rész annyi kellemes játékórát adott számomra, hogy nem tudok rosszat mondani a játékkal kapcsolatban. A fejlesztőkön látszik, hogy szívből imádják amit csinálnak. Ez a védlem valószínűleg az MS nyomására merült fel. Persze kellemetlemséget okozhat, de nem hiszem el, hogy nincs az embereknek fél órája kivárni a letöltést. Aki ezért vesz PS-t az bolond. De aki olyan mint én és szereti a Forza sorozatot, az izgatottan fogja végigülni a letöltés idejét.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák