Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz .LnB #50 üzenetére

    "Xbox-ot venni. Ő nem potenciális vásárló. Ha nekem, csóringer magyarnak van pénzem internetre ami a fizetésem jelentős részét kiteszi. Akkor egy nyugat európai embernek is van pénze. Legfőképp egy Németnek, amerikáról nem is beszélve."

    Mi ez a szövegértési probléma nálad? Nem pénzről beszéltem, hanem megfelelő szolgáltatás hiányáról. Megfizetné, ha lenne.

    "Akik pedig a felsorolt két országban olyan rossz helyen laknak, hogy nincs normális internetelérés azok valószínűleg egyébként sem olyan gazdagok, hogy konzolt vásároljanak."

    Ja, ahol egy ház 250k+€, ott pont normális netre nem lesz pénze az embereknek. hülyeséget nem kéne beszélni. Még Kölnön belül sincs minden városrészben rendes szélessávú net, pedig az Németország negyedik legnagyobb városa, innen kilépve öt km-t pedig a DSL is igen gyatra lesz alap teljesítményben is.

    #51 .LnB: tudod az is benne van a hozzáférése lehet kitételben, hogy van rézdrótos DSL, elméleti max 16 megabittel, ami a valóságban jó, ha másfél, mert olyan messze van a központ, olyan ótvar a hálózat állapota.

    Tudod nem hasraütésre mondom amit, hanem tapasztalatból beszélek.

    [ Szerkesztve ]

  • FlashLed

    senior tag

    válasz .LnB #50 üzenetére

    Szerintem meg az M$ nem bír megülni a seggén a hülye internetével.Egy 50 GB-os Blu ray lemezre nem férnek fel a tartalmak?Az ms direkt csinálja.Szánalmas kb.

    The Mechanic

Új hozzászólás Aktív témák