Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gianni85 #44 üzenetére

    nekem először nem tetszett, leszedtem a demóját, megnéztem és hagytam... 2hete meg szülinapozás volt, fogyott a szesz napokig szépen, közben leakciózták 2ezerre a live-on és csak megvettem, hogy adjak neki egy esélyt: alig bírtam abbahagyni... arcade lett, nfs-es, de szerencsére a régi nfs-ekre hasonlít és baromi jó :K exkluzív húzócím a forza, de ha multiplatform lenne, simán kinyírhatná az nfs-t... pályaversenyt tekintve simán jobb szvsz, mint a shift/grid/stb... arcade közúti száguldásban meg megint 100szor jobb, mint az nfs/tdu ...a horizon-nal ezt nagyon jól megmutatták

    igazából csak néhány dolgot várok az új forzától, hogy tényleg 100%-os legyen: változzanak napszakok (mint pl horizonban ...addig nem volt ilyen egyik forza-ban sem), változzanak az időjárási viszonyok (eső, hó, köd, jég, stb ...ami megint nem volt még egyik részben sem) ...ennyi hiányosságot tudok felróni egyedül, meghogy a k*csög nfs lenyúlta a porsche jogait és így csak néhány ruf került be az alap forza4+horizonba ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák