Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Ragnar_ #59 üzenetére

    "Gratulálok, hogy beugrottál, örülök. " Be én, kegyetlenül. :U
    "Ha a GoT anime lenne valószínűleg kihagynám, mert nincs immerzió. Nincs színészi játék, pl. stb" Gondolom akkor könyveket sem olvasol. Azokban még annyi színészi játék sincs, mint az animékben.

    "A játékok tekintetében pedig grafikahuszár vagyok ugyanezen megfontolásból." Ez szerintem eléggé illogikus. Játszottál pl. 2005-ben? Akkor még bele tudtad élni magad, tekintve, hogy a mostanihoz képest a legkevésbé sem voltak élethűek a játékok? Ha igen, és akkor sikerült, akkor mi változott? Tehát pl. egy Half-Life 2-be a megjelenésekor még beleélted magad - pedig nem volt élethű -, ma meg már nem tudod, mert közben javult az átlagos grafikai színvonala a játékoknak? Ma sem élethű még szinte egyik sem, csak szebbek. A Witcher 3 sem élethű a legkevésbé sem (színészi játék sincs benne! :D ), attól függetlenül, hogy lenyűgöző benne a látvány. Így mondjuk 8 év múlva, amikor még tovább fejlődött már a grafika, akkor már a Witcher 3-ba sem lehet beleélni magad? Vagy ha 8 év múlva kijön egy rendkívül jó játék Witcher 3 szintű grafikával (ami akkor már az elavultabbak közé fog tartozni, sőt, volt aki már most sírt a downgrade miatt), akkor az már neked nem lesz jó a grafikahuszárság miatt? Látod, hogy miért logikátlan ez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák