Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz arty #17 üzenetére

    Ja, van DosBox, csak gondoltam szívesen látnék mai oldschool grafikával olyan régi játékokat, azért a 320x200 a 27"on elég pocsékul néz ki még dosbox féle felskálázással is.
    Ezek a régiek még csak-csak elmennek, persze van pár szarabb téma, pl TD3 elég hülyén fut alatta, a legfőbb gondom az a 3dfx-es dos-os játékokkal van box alatt. Valamiért egy kín őket működésre vinni. Illetve nincs AWE32 natív támogatás ami néha jól jönne.
    Szerintem amúgy ha úgy lenne megírva az engine akkor a fizikát lehetne paraméterezni és DLC-ként akár változhatna is, lennének arcade-osabb meg kevésbé arcade-osabb játék módok. De lehetne akár egy StreetRod DLC is, még jobb :D
    Ez is aranyosnak tűnik nekem, csak valószínűleg engem már nem fogna meg. Gyereknek ökörködni meg biztos jobb mint a mai elvetemült NFS-ek.
    Mi bajod a Porschéval? Egyik legjobb a listában, talán a második nálam. Nekem ez az NFS toplista Road&Track, Porsche, Hot Pursuit, ... HotPursuit 2, aztán a többi valahol nagyon lemaradva.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák