Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teewine

    tag

    válasz ZPKing #92 üzenetére

    Én a 3.2-es verzióval nem foglalkozok. A 3.0-ás verzióval nincs problémám. Továbbá egy nagyon jó dolognak tartom, hogy VIN kód alapján van lehetőség a hivatalos Ford oldalról hivatalos szoftvert letölteni. Amit találtam a 3.2-es verzióról az interneten, azt szűrtem le, hogy az még beta állapotú.

    Én frissíteni menet közben szoktam. A háttérben elvégzi a frissítést, közben hallgatom a rádiót.

    Ajánlom ezen az oldalon a 1079-es bejegyzést:

    http://mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?pageNo=54

    Azt írja, hogy minden probléma nélkül frissítette a 2.2-es rendszert 3.0-ra.

    Ennek a valóságtartalmát annyiban tudom megerősíteni, hogy én a 2.2-es rendszert közvetlenül a beta 3-ra frissítettem annó,amikor elérhető volt az interneten.

    A WIFI-n keresztül is elvégezhető lenne ez a frissítés, de amennyire tudom az sokkal több időt vesz igénybe, mintha letöltöd, rárakod egy pendrive-ra és menet közben frissítesz.

    Amit még ezzel kapcsolatban olvastam, hogy a pendrive-ot ne gyorsformázással formázd exFAT-re, hanem lassú módon. Ki kell venni a pipát a gyorsformázás elől.

    Visszatérve a fenti linkre. Azt írja, hogy hdd-ről frissítette a térképeket és a navi hangokat. A térkép frissítése 30 percet vett igénybe, míg a hangok frissítése 25 percet.

    Ebből adódóan egy jó másfél óra mindent lefrissíteni.

    Emotiva

Új hozzászólás Aktív témák