Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsi83vp

    senior tag

    válasz Tikakukac #10 üzenetére

    Először én is féltem tőle, de vettem egy motoros csempevágót aztán próba-cseresznye.
    A próbát szó szerint értve, kikevertem 3x kb fél deci aljzatkiegyenlítőt és 1-1 kis próba ilyen 1000 éves műanyag építőkockába, vajon melyik hogy terül öntésnél és tölti ki. Aztán hajrá.
    Maga a csempevágás, lerakás, utána a fúgázás már inkább csak türelemjáték volt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • updog

    senior tag

    válasz Tikakukac #10 üzenetére

    A folyosónkon a panelban már én raktam le a járólapot, mert lelépett a burkoló, aki egyébként úgy pogácsázott a konyhánkban, hogy már törik le a lapok széle (két év se telt el). Májsztró, ugye. És maradjunk annyiban, hogy nem a legszebb munka, viszont nem csak stabilabb, jobban is néz ki mint amit ő művelt a konyhában..

    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy vidéki gyerek vagyok én is, volt hogy egész nyári szünetben asszisztáltam a kőművesnek amikor csinálta nálunk a házat, szóval láttam ezt-azt, ha kell egy ablakot is beteszek, burkolok, glettelek :K Villanyszerelést is csinálgatok ha kell, de csak olyan dolgokat, amikről tudom hogy:
    a, 1000% hogy csak én fogdosom
    b, annyira hülyének kell lenni hogy kárt tegyen valakiben, hogy aki képes rá, annak gratulálok :)

    Mint mondtam, a villanyászástól nagyon fo*snék, így tuti nem csinálnám másnak, úgy hogy se az elő- se az utóéletét nem tudnám egy ilyen rendszernek. De megint ott tartunk persze, hogy a fenét, csak kifogások, igazából papírkutya vagyok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák