Új hozzászólás Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    Érdekes ez.

    Én a kereskedelemben ragadtam, 1-1 kitérővel, hamarosan egy másik "számítógép b*szó", illetve még egy "talpalós-mászkálós, de nem fizikai" iránnyal kiegészítve magam.

    Amikor adminisztrátor voltam egy autószervizben, a melósok lenéztek, "mert én csak a seggem meresztem", miközben azon voltam, hogy gyakorlatilag percre pontosan minden ott legyen, ami kell.

    Amikor egy nagykerben voltam irodában, akkor műhelyben dolgozó haverom csak irodai patkánynak kezdett titulálni. De ha én kimondtam valami hasonló pejoratív jelzőt bármely esetben, akkor a k. anyámat, mert nem végzek fizikai munkát.

    Jelenleg a 8-9 óra állást titulálják sokan semmiségnek, ami humoros.

    Szóval, engem már nem hat meg senki lenéző véleménye, de az a réteg, aki szerint csak az a "real man", aki az overállt, és a melós bakancsot csak ünnepnapokon nem hordja, és a bőrével szinte egybeépült valamilyen gépzsír, és akik "csak" szellemi munkát végeznek, azok szinte nőszámba sorolandók, elmehetnek a büdös picsába... :)

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Új hozzászólás Aktív témák