Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz rudi #36 üzenetére

    "A profi, fizetett játékosok eszközhasználatában erősen benne van a csapatszponzorijuk is"

    Kivétel erősíti a szabályt. Hiába vannak az Xtrfy-nak "fasza" egerei, a NiP-nél mégis 3 EC2-A, egy Ikari, meg egy Rival dolgozik, amennyiben lehet hinni a listának. Pad + bill. természetesen "házi".

    Mondjuk shara IMO-ján meglepődtem azért :DDD

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • b.

    félisten

    válasz rudi #36 üzenetére

    csak pár példa akik Zowie egerekkel nyertek tavaly nagyobb versenyeket. és melléjük írva a szponzor
    Dignitas - Corsair
    Epsilon -sponsored by Nothing
    FaZe -saját magukat szponzorálják ruhákkal shoppal
    Gambit gaming- Acer
    ÍHellraiser: -hyperX, Twitch
    Immortals- Acer
    SK gaming-Intel, Asrock, HyperX

    Persze van köztük olyan is , akiket a Zowie szponzorál, de sokat elárul, hogy Razer, Logitech kiesett ebből a körböl. Lehet, hogy azért, mert megy a szekér amúgy is, csak éppen azóta nem gyártanak jó és legendás egereket, amióta kiszálltak az Esportból. Steel Sensei, vagy Rival vagy Zowie egerei, Fntic mind jobb egereket gyárt főleg, ha megszereznek egy egy jobb optikát, amit épp Logi is használ. kivéve egy egy véletlenül eltalált jobb példányt. Ahogy kinéznek, elő se venném egy lanon a Logitech előző generációját még egy Rival 100 mellet sem kinézetre.

    8 éven át Logitech egerekkel játszottam, versenyt is nyertem csapatszinten ET-ben, soha nem akartam más egeret venni. Aztán addig küzdöttek, hogy még engem is elveszítettek, pedig "kissé" fanatikus voltam a márkával szemben.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák