Új hozzászólás Aktív témák

  • diobioesz1

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #493 üzenetére

    Szia! Köszönöm a választ.Az én gépemen nem kell nyomogatni-egyébként az ESC- a választási lehetőséget kihozza.Az USB telepítőt ,vagy lemezt beteszem és kiválóan feltelepíti a rendszert,de ezt nem tudom tovább vinni,8.1-nél.8 és visszafelé bármelyiket tudom "easeus todo backup-al". A gondom az,hogy vettem 3 db.windows 8-at ami csak frissítésre jó.Mikor feltelepítem megyek az áruházba a millió frissítés letöltése után,mert addig nem engedi és frissítek 8.1-re.Ezt mindig meg kell csinálni,ha bármi baj van a rendszerrel. A microsofttal is beszéltem,Ők is ezt mondják.Én mivel olvastam,hogy SSD-re hip-hop át lehet rakni,hát azt is vettem egy 120gb-t,de én nem tudtam,de HDD-nél sem a 8.1-et. Azt hittem nem kell hozzá varázslat mint a backup-hoz sem kellett és van egy program,mert ugyan nagyon sok rendszert kipróbáltam már,de ez a variáció nekem nem jött be.
    Én ilyen particionálásokat telepítés előtt soha nem csináltam egyik rendszeremnél sem,mindíg formázott lemezre raktam és a telepítő végezte a dolgát,de ha bonyolult-mármint nekem,maradok az eddigi megszokottnál.
    Azért nagyon köszönöm,hogy segíteni akartál.
    Üdv,
    János.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák