Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya597

    tag

    Tudtam hogy nem kukázták!! :)

    Nagyon vártam már a bejelentés/bemutatás napját, eljött, és magával a játékkal meg vagyok elégedve.
    A látvány bámulatos, és még annál is bámulatosabb, egy FF játéknál a jelenlegi fejlődöttséghez képest mindig az, így ebben semmi meglepő nincs, és nem is ez a legeslegelső szempont.

    A főhős karakter, Noctis eddig elég szimpatikus (Cloud után férfi főhős karakter talán még ennyire nem is volt szimpatikus, persze Cloud az etalon. :) ), és úgy minden eddig látott karakter tetszik. Hiába, Tetsuya Nomura nagyon nagy mester! :) Amit eddig láttam a helyszínekből, stb. bejönnek, bár semmi extra.

    A játék harcrendszere, és annak pörgőssége - nem hittem volna hogy ezt fogom mondani - de ezúttal tetszik és bejön, bár számomra nem olyan FF -es, még mindig az utoljára az X-2 -ben látott körökre osztott harcrendszer a tuti.
    Anno mikor jó pár éve Versus XIII -ként mutatták be a játékot, a véleményem a harcrendszer kivételével ugyan ez volt, és bár a harcrendszerből anno is ugyan ezt láthattuk mint most, valahogy most hatásosabban és többet mutatva mutatták meg, és így egyenlőre tetszik.

    Ami nagyon nem tetszik, és korábban is említettem már hogy milyen gonosz dolog lenne a rajongókkal ha, és erre be is következett, hogy ugrott a PS exkluzivitás, és Box -ra is megjelenik..
    Egyrészt azért mert maradjon már az FF PS exkluzív ahogy az volt a VII -től felfele is (leszámítva az online XI és XIV + A Realm Reborn -t) másrészt meg anno sokan csak a FF Versus XIII miatt vettek PlayStation 3 -mat. Mérges vagyok az SE -re..

    Felkeltette az érdeklődésemet és várom a további infókat (a megjelenés még úgyis odébb van, de várom), de számomra is hiányzik azért valami, kicsit ez is kevésbé Final Fantasy, akárcsak a XIII és folytatásai.
    De még nem lehet véleményt alkotni a játékról, majd csak ha már játszom.. ugyanis a legfontosabb dolgot, a történetet csak úgy tudom majd véleményezni. :)

    Van amúgy a Gamespot oldalán egy durván 4 perces videó csak a harcrendszerről, érdemes megnézni. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

Új hozzászólás Aktív témák