Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz DigitXT #69 üzenetére

    Eddig úgy volt, de most bejelentették, hogy ugyanolyan lesz, és tartják is magukat a tervhez.

    Breki: Az tényleg igaz, hogy a PES-ben is van hangulat pl. idén a partjelző, edzők animációja nagyon ott van, a díjátadó ceremóniáról nem is beszélve, de nekem pl. hosszú távon érdekesebb a magyar kommentátor a fifában, pedig próbáltam az olaszt PES-ben, ami nagyon élvezetes, de egy idő után unalmassá válik. Egyszerűen a kommentátor változatosabb, kiforrottabb Fifában. A másik negatív dolog a szurkolói hangok, amely pocsék a PES-ben. A FIFA 12 demoban a Marseille-nek eredeti szurkolói hangok vannak betéve, amelyek nagyon minőségesek. PES-ben a modding elég körülményes, szemben a Fifával. Szerintem max. 1 hónapon belül jön ki új gyep (a mostani nagyon ocsmány), reklámtábla fifához, a csukák pedig már most is rendben vannak. Remélem, hogy végre szurkolói hangokat is lehet majd importálni. Ja és még nem utolsósorban HSP nincs PES-ben.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák