Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    reggel megláttam és elkezdtem tölteni... szerintem otthon már lejött :) meló után kipróbálom...

    szívesen venném, ha valaki felhomályosítana az irányításról, mert rég fifáztam már nagyon... akkor a kurzorbillentyűket kellett használni meg asszem a-val lehetett átívelni/becsúszni... s-sel lapos passzt adni vagy rálőni... (meg talán játékost váltani) d-vel meg jó nagyot lehetett a labdába rúgni... esetleg lőni lehetett kapuközelből :) sprintelni meg talán w-vel lehetett... durván csúszni meg e-vel... szabadrúgásnál meg csavarni ctrl/alt-tal... de ezek nagyon homályos emlékképek... nagyjából hogy megy ez most?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    hát én ezt nem vágom... nincs egy rohadt readme, amiben benne lenne rendesen a controls és csak töketlenkedek, mert w/e-vel tudok passzolgatni, de semmi mást nem találtam még meg és elment így a kedvem a próbálkozástól... majd ha több időm lesz... :( sok idő kimaradt... viszont a játékosok elég élethűen néznek ki a 2001-es szinthez képest... mintha nem hagytam volna ki 1 részt sem :)) anno '98-'99-2000-2001 között kb akkora különbségek voltak, mint most a 2001-eshez képest :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz B.Gaboo #5 üzenetére

    kezd alakulni... 5:1-et adtam a bayern-nek a barcával... (mákosköcsög) ibra lőtt 2-3at meg messi 1-et meg még valaki az utolsót :) kezdem szokni az irányítását, de kell még idő, hogy a régi forma meglegyen... viszont a gépigény tetszik: adatlapomon levő konfiggal tép ezerrel 1280ban fullon és fel lehet ismerni a játékosokat... a fullra talán be is nevezek majd :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #17 üzenetére

    megnyugtatlak: van, aki megveszi... bizonyos körökben szerintem státusszimbólumnak számít, hogy meglegyen mindig a kiadás napján az azévi fika... vagyis fifa... vagymi... emiatt meg a cégnek már megéri "fejleszteni"... így, hogy kb 8évet kihagytam fifából, számomra újdonság, de akkora a különbség a 2001-eshez képest, mint mondjuk a '98->'99 vagy '99->2000 között... ez szégyen :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák