Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ghoosty #11 üzenetére

    szvsz legjobb megoldás, ami a wow-ban is használatos: rest :K ezzel kellene manipulálni és esetleg kitolni a szinteket... mondjuk alapjáraton kapna az ember 1x-es xp értéket, amivel elérné a max szintet hardcore játékosként annyi idő alatt, amennyit a nagyokosok kitalálnak... de ha pihen egy nap a karakter 20-22 órát, akkor bizonyos xp erejéig 2-3-szoros ütemben jönne... ezt is persze be kellene lőni úgy, hogy max csak arra legyen jó, hogy könnyebben utolérjék a casual játékosok a hardcore gamereket...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #14 üzenetére

    én is kockultam eleget wow-on, de leszoktam róla ;] ismerős volt: 7-15:00 meló, aztán éjszakába menően wow... aztán pár óra alvás, majd munkaidő közben is, ha nem volt munka, azon agyaltam, hogy mit-honnan kellene szerezni a wow-ban és mi a következő cél... hétvégente meg aztán tényleg voltak ilyen 24órás kockulások, amikor kajálni is alig tudtam kimenni... (mármint elkészíteni, mert alap, hogy a gép előtt ettem) nem volt egészséges... most maradt a farmville: hozzá tudom igazítani a napi programomhoz és nem hátráltat... elmegy rá mondjuk napi fél óra és ennyi... de, ha napokig nem tudok vele foglalkozni és ezt tudom előre, akkor olyan növényt ültetek, ami 3-4 napra van kész :B utálom, ha egy játék akarja meghatározni az időrendemet...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák