Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #40 üzenetére

    Hát jaja,én az 1-be belepakoltam 1000 órát...ebből mondjuk olyan 100 a loot,nomeg 800 a coop loot vagy ökörködés:DDD
    Mekkora is lenne egy SW-s Borderlands... :C Szerintem meg lehetne csinálni...
    Ja akkor mondom még,ami hasonlóan hosszú: Dead Island széria.Na ott is el lehet lenni,Border koppincs zombikkal,haragudni csak arra a "fejlesztésre" tudtam benne,hogy a fegyó használódik,és javítgatni kell,ami nem is lenne baj,de egy narancs fegyó élettartama is 20-25 zombi.Ráadásul exponenciálisan,mert mondjuk az első 10 egy vágás,a következő 3 2vágás,a következő 2 már 3-4,és a végén már 10-15...de azért végigtoltam mind.Ja,a GTA5 is játszható FPS módban,az se 2 perc,de mondjuk azt nem próbáltam még.Saints Row is sandbox,mellékküldik,stb...Far Cry is openworld,mellékküldik...AZÉRT van hosszú FPS.
    Olyanban nincs csak,ami csőmap és scriptelt.De fura is lenne egy 50 órás CoD pl,mert akkor lenne 500 gigás,ha most a 10 óra 60 :DDD
    Szóval nem mindegy,miféléből keressük a hosszút.Egyébként pedig a mozifilmek se véletlen másfél órásak,esetleg 2,de az már fárasztó.Ha lenne egy 8órás film,a kutya nem emlékezne az elejére,és nem is ülné az ember 1seggel végig...ezért vannak a sorozatok ;] Csakhát ott már a sztorit is szabdalni kell.A játékok se másak...nagyon sokan a mostani hosszal se tolják végig a gémeket,mert ok,lehet jó sztori meg érdekes mapok,de akkor az ember elunja a fegyvereket,az ugyanolyan játékmechanikát,stb...
    Az meg egy katyvasz lenne,hogyha egy filmbe/játékba bekerülne minden megszokott "klisé",helyzet.
    Adott esetben egy témájú,adott sztorijú játékból tényleg elég is 10-20 óra.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák