Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MaCS_70 #39 üzenetére

    Ki kell hajítani egy toronyházból... ha nincs gravitáció, akkor ballagjon le ott... ;] :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • TomMusic

    őstag

    válasz MaCS_70 #39 üzenetére

    "mérnöki diplomával a zsebében csatlakozott teljes mellszélességgel a lapos Földet hirdető idióták társaságához"
    Sajnos sokszor látni hasonló eseteket (na jó, ennyire durvát azért ritkán :DDD ), és elég kiábrándító az, hogy léteznek ilyen emberek a tanulás/tudás birtokában is sokan ilyeneket gondolnak.
    Bár én annak a híve vagyok, hogy ebben a (mindig is) gonosz világban nem árt, ha megkérdőjelezzük a dolgokat, de azért viszonylag hamar rá lehet jönni, hogy a Föld nem lapos. Meg ha már ilyenen gondolkozik az ember komolyan, akkor az tényleg nem normális, ott már pszichés gondok vannak.
    És egyébként amiről a cikk szól, szerintem nagy dolog. Igenis beismerték, hogy ez nem az, amit vártak. Rosszul esett, de ez van. Megrázzák magukat kicsit, és folytatják tovább. Szerintem ez így van rendjén. Hiszen nem azt mondák, hogy "na, holnaptól tutira utazhatunk az Androméda galaxisba 14usec alatt", hanem csak felvázoltak egy lehetséges esetet (mármint nem az utazásra.. :D).
    Apropó, eszembe jutott Kőhalmi egyik poénja, miszerint az időgép építés nem egy kritikus dolog, hiszen ha nincs kész holnap, akkor majd kész lesz tegnapra... ;)

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • #92253184

    törölt tag

    válasz MaCS_70 #39 üzenetére

    Szerintem elég szomorú az ahogy mérnökök a fizikához hozzá állnak.
    Az egyetemi oktatásban, alig veszik komolyan, mindegy csak meg legyen.
    Később pedig National Geographic-ból egészítik ki a tudásukat.
    Utána pedig úgy véleményeznek; Mérnök vagyok, én értek hozzá.

  • Pipidim

    csendes újonc

    válasz MaCS_70 #39 üzenetére

    A tudomány 2300 éve Euklidész óta kanyarodott vakvágányra, ő volt az utolsó ember aki még logikusan gondolkodott, az azóta felépült bődöletes nagy téveszmerendszer (mely legalább akkora blődség kvantum-mechanikástul, mint hogy lapos a föld) az ami miatt most nem tudják mi az a sötét anyag és sötét energia, holott egy borzasztóan egyszerű magyarázata van:

    a sötét anyag és energia a 3.14 számú dimenzió és a 3 egész dimezió között elhelyezkedő objektumok halmaza. A fenti leírást kéne alaposabban átolvasnod, mert gyakorlatilag választ ad MINDENRE, tömören 5 percben, 4. iskolás megérti 5 perc leforgása alatt... Sem részecskék , sem sebesség, sem gravitáció , sem tömeg NEM LÉTEZNEK. Kizárólag az egyes dimenziók különböző görbületei mentén létrejövő fluktuációkat lehet néven nezezni. Ahelyett hogy csípőből elutasítod.. inkább olvasd el figyelmesen !

    A térdimenziók azok amelyek egész számúak az idő nevezetű dimenzió pedig akkor jön létre mikor egy vagy több dimenzió megtörik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák