Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az kijutott információk ellenére tetszik a világ meg ez a videó...olyan Walking Deades a történet. De nem értem miért kell letiltani a lájkokat meg a kommenteket, ezzel csak ellenszenvet keltenek. :( Pedig még egy pozitív kommentet is hagytam volna ott.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz ribizly #24 üzenetére

    Én is ebben bízom amúgy, hogy egy plusz aspektust kap csupán a főhős és egy plusz érzelmi fordulatot visznek bele. Pedig nekem tetszett az első részből az az ártatlan kis hétköznapi Eli, de a producerek ebben a részben szerintem teljesen megváltoztatják a személyiségét, s az a kérdés, nem mentek -e ezzel túl messzire. Ez persze majd a játék megjelenésekor fog csak kiderülni. :K

    Tudom ez apró nüansz, de nekem egyből feltűnt már a legelső gameplayből a tetoválás a karján, amivel számomra valahogy kevésbé nőies és/vagy vonzó lett. Kíváncsi vagyok mennyire leszek majd képes azonosulni vele, de eddig amit láttam videót, az első részben szimpatikusabbnak tűnt.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák