Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz rodrigez #5 üzenetére

    Erre csak azt tudom mondani neked , hogy legyen igazad és tényleg valami játszhatót alkossanak . Ettől függetlenül én eldöntöttem az első videó után , hogy ez a rész is kimarad . Látod én pont az előbbi BF részekkel nem játszottam és ezt megvettem . Valahol kényszerből mert nem volt értelmes játék a piacon akkoriban multival . Nekem az bejön az is pörgős és szép a képi világa is , de nem akarok összehasonlító vitát kirobbantani ezt csak válaszként írtam az utolsó mondatodra .

    Ezzel a résszel egy új irányt vettek teljesen . Fegyverek-perkek -képességek ami eddig nem volt ilyen futurisztikus szinten jelen . Lehet a 2vh-ban már nincs több potenciál ,de az MW-ben még lehetne találni más lehetőségeket. Na meg 2014-ben a golyónyom ne egy halovány pötty legyen a falon , ilyen apróságok is idegesítenek . De említhetném a sztorit amikor MW2-3 dlc ben Cod4 mapokat adtak ki :Y Ezek után nem adok pénzt ezért. :R

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák