Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz sh4d0w #27 üzenetére

    Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák, másak az elvárásaink. Jó is ez így. Nincs is ezzel különösebb gondom addig, míg ez beállítható (akár terminál [konsole :)] használatával).
    Nekem az esetek többségében a pendrive egy disztró kiírásához kell (dd), a maradék esetben megvagyok az egy klikk módszerrel.

    A többivel tökéletesen egyetértek.

    Ha már szóba került a Windows, egy dolgot soha nem tudok megérteni, miért kell egy ~100 MB-os frissítéssel fél óráig kínlódni (120 Mbps internet), még a letöltés is tíz percig tartott. Állítólag a frissítéseknek a legkisebb a prioritása, hogy ne zavarja a gép működését, ok, ez eddig tiszta, de egy olyan esetben, mikor semmi más nem megy a gépen, csak ezt várom, hogy végezzen, akkor is így megy. Ez az egyik ok, amiért soha nem akarok visszatérni a Windows-ra. Vagy lehet, már túlságosan hozzászoktam a jóhoz? :U

    (#19) Klaus Duran Nem a hardvert kell bántani, annál inkább a szoftver fejlesztőket! ;] Remélem, a múlt héten csuklottak rendesen, mind sorba, a kicsiktől kezdve a fő góréig! :D

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz sh4d0w #27 üzenetére

    Windows 8.1-et használók, talán ez az utolsó Windows, ami azt és csak azt csinálja, amit én mondok neki. Ha frissítés van, szól, hogy "hahó, van frissítés, ha van időd, nézd át és adj engedélyt a letöltésre". Ha új adathordozót helyezek be, akkor szól, hogy "automatikus programot tudok indítani, tegyem meg?". Ha az Interneten talál egy új illesztőprogramot a hardverhez, akkor pedig szól, hogy "van frissebb illesztőprogram, akarod-e hogy telepítsük?".

    A Windows 10 ebből a szempontból katasztrófa: majd ő mindent jobban tud, majd ő beállít mindent, a felhasználó meg maradjon csendben, úgysem ért hozzá.

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák