Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz dannyl #16 üzenetére

    Egyetértek. Az 1-et imádtam. A 2-ről nem is hallottam, míg a 3 meg nem jelent. Megvettem a 3-at és a legnagyobb kedvenc lett. Kétszer toltam végig, de a második kör előtt leszedtem a 2-t, toltam vele egy félórát és töröltem. Nem bírtam. Aztán a Blood Dragon nem ragadott magával, majd alig vártam a 4-et és megvettem azt is. Hát az azért egy kisebb csalódás volt. FC3 csak ázsiában. Kb az 1/3-ánál untam el. Utána eladtam a PC-t, így a Primal is kimaradt. Majd tökre örültem, h megjelent az 5. Nézegettem a képeket, videokat és rájöttem, h ez se fog kelleni nekem. FC4 amerákiában.

    Én ezt a "tesztet" nem is értem. Mármint azt igen, hogy milyen hatással tud lenni a széria 1-2 példánya egy rajongóra, de ennyire elfogultan megírni egy bejegyzést...
    Én sajnálom, hogy ennyire nem foglalkoztak vele és csak a könnyű lére mentek rá.

    3 a mai napig etalon számomra. Vaas pedig a legmenőbb villain.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Zsoxx #137 üzenetére

    Ne is mondd! Idegbaj kerülget azóta is :(
    De külföldre költöztünk, oda nem tudtuk volna vinni magunkkal, meg használni se, itthon meg feleslegesen állt volna benne a pénz (PC és autó nem az értéktartásról híres :D)
    Kéne egyet megint összerakni, de most meg elvetemült VGA és RAM árak vannak, illetve nem is igazán tudnám hova tenni... úgyhogy egyelőre csak eszem a kefét :/

    (#140) DonaldJames
    Semmi eredeti nincs benne :(
    Már a 4 is fárasztó volt. Ugyanaz, mint a 3, csak kicsit gyengébb sztori, karakterek, kicsit más környezet. Erre az 5 is kb 4-nek tűnik számomra, csak pont annyival gyengébbnek, mint a 4 a 3-hoz képest.
    És akkor már inkább játszom a 3-mal.

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Zsoxx #143 üzenetére

    Azt egy tápcserével áthidaltam volna.
    Igazából a bizonytalanba érkeztünk, első hónapokban egy átmeneti hotelos szállásra. Kevés hely, kevés lehetőség - és kezdeti időkben messze nem prioritás a PC/gaming.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    Húha, látom, sikerült bedobnom a kavicsot az állóvízbe, pedig nem ez volt a tervem :(
    Miután leírtam a kommentet, eszembe jutott, hogy a mai tápok már kezelik az eltérő tápfeszt (bár korábban is voltak olyanok, amik egy kapcsolóval üzemet lehetett váltani).
    Szállítás se lett volna óriási gond.
    Igazából amúgy se volt már épp naprakész a vas, de nem is nagyon tudtam volna hasznát venni kint. Az árából meg kiküldtük minden egyéb cuccunkat.

    Mostanság valami A12-9800E alapú kis minin gondolkozom... FC3 valszeg elfutna rajta low settingsen.
    Majd meglátom mi lesz... hiányzik kicsit néha a "lődözés", de jelenleg nem elsődleges (és még csak nem is az ára miatt).
    Mondjuk talán emiatt örülök (kicsit), hogy nem lett túl nagy durranás az 5... így kevésbé fáj a szívem XD

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák