Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #23 üzenetére

    A konzolokat meg a cégek tartják vissza a fejlődésben mert még ezekből a gépekből is többet akarnak kifacsarni. A fejlesztőknek és a játékosoknak is jobb lenne már az új konzol. Lassan már egy mobiltelefon többet fog tudni mint az aktuális konzol :((

    (#24) walkmanboy:
    Csak a "hozzánemértőknek" minden CoD copy. Van élet a CoD után is de ha neked azaz alap mérce akkor ezt ne vedd meg mert totál más lesz...
    Mintha nem a FarCry 1-ről koppintottak volna a legtöbb mindent pl. Crysis de a CoD az CoD.

    [ Szerkesztve ]

  • #57919488

    törölt tag

    válasz WongFeiHong #29 üzenetére

    Mert igénytelen félkész játékokért kérnek pénzt azért van a sok kalóz.
    6-8 órás story miatt ki fog kiadni újonnan 10k-t? Még akcióban se veszem meg Steam-en az ilyen játékokat. Ha valami miatt akkor a minőségi multi miatt vagy egy jó kis sandbox bejárható világ amik miatt nehéz megunni mint pl. GTA-k vagy a legtöbb Bethesda játékok.
    Battlefield sorozatot is mindig le lehetett tölteni a net-ről de a multi miatt kellett az origi.

    Diablo 3 eladásai teljesen jól mutatják, hogy a PC-s játékosok is tudnak játékot venni "ha van értelme". Az most lényegtelen, hogy idő kell a rendebe hozásához.
    A legtöbben azért játszanak inkább MMO-kal mert az csakis PC-re lett megírva=igényes.

    A lényeg, hogy ezt csakis a béna minden évben kiadott főcímeknek köszönhetik amiket már 4-5x eljátszottak hanem többször pl. fifa, sims, cod stb. és minőségi munkára nincs értelme figyelniük (minek ha ezeket is veszik rekord eladásokkal). Konzolosok körében jóval nagyobb a casual réteg és ott azok a dolgok amiket felsoroltam nem mindenkinek fontosak. Pl. az egér irányítást nem tudnám nélkülözni, konzolos haverok meg máshogy nézik, ennyi :P

  • #57919488

    törölt tag

    válasz wolfman #33 üzenetére

    Csak éppen a Warhead (2008) egy jó példa arra, hogy egyszer kijátszottad és jó volt (pláne rövid). De annyi is az egész mert itt van a polcomon és tapasztalatból mondom, hogy többet nem tudom elővenni. 1x jó volt és nincs miért többet elővenni, mert minek (multi jó lenne cheater-ek nélkül amire nem figyel EA)? Azért mondom, hogy multi miatt vagy több órás szórakoztatás miatt kell venni. GTA részeket pl. soha nem untam meg mikor még 1 küldetést se csináltam érdekes módon.
    Crysis 2 meg pont, hogy konzol átirat lett mint amiről fentebb írtam :)
    Mondjuk eltérő nézeten vagyunk mert én meg éppen nagyon bírom, hogy a main story után is van élet és nem csak new game lehetőség.

    A játékok amiket felsoroltál mind több évesek már, ilyen alapon felhozom a Morrowwind-et ellenpéldának akkor én is vagy akár Mafia1, Max Payne1-2 :P

    FarCry 3 pont jó lesz, arra mész amerre kedved van és olyan stílusban ami neked bejön (ezáltal kibővíthető a játék idő is akár, pl. Deus Ex). Nem sok ilyen játékot látok mostanában.Crysis 1 is jó volt ilyen szempontból de valahogy még se jött át az egész.

    Amit írsz az jó lenne ha a mai játékoknál is működne de nincs így!

    [ Szerkesztve ]

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Ren Hoek #40 üzenetére

    Ma a grafika eladja magát már egy ütős trailer-ben, egy jó story-hoz ennél több kell és mivel a pénz az elsőben ezért tart itt ma a játék felhozatal...

Új hozzászólás Aktív témák