Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Normi™

Normi™
(őstag)

Jónak tűnik,de nekem valamiért erősek a színek és ezt sok játékban tapasztalom,szerintem ettől kevésbé élethű.

(#2) blaca83 válasza Normi™ (#1) üzenetére

blaca83
(őstag)

Jó kis videó, ígéretesnek tűnik...! ;) ;) :C

A "szépsége" remélem nem megy a játszhatósága rovására. :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#3) Gergosz2 válasza blaca83 (#2) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

hát nem tudom.
Kövezzetek meg de nekem nem tűnt annyira szépnek ez a játék ebben a videóban mint az előzőekben. Nem azt mondom , hogy csúnya , szép meg minden , de sok játék tud már ilyen vagy ennél jobb grafikát.

Bár remélem ez ennak tudható be , hogy az alőző részből okulva most nem csak a grafikát erőltetik és nem egy 2 óra után élevezhetetlen játékot csinálnak.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#4) olbaidhun válasza Gergosz2 (#3) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

ha az előző még rosszabb volt hangulatban, akkor marad a batman arkham city végigjátszásra...

nekem sem jön be a grafika annyira, akkor inkább battlefield 3

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#5) Gergosz2 válasza olbaidhun (#4) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

az előző grafikailag nagyon ott volt.
Kb 4-5 óráig járkáltam a térképen céltalanul , hogy megcsodáljam.

De a küldetések enyhén szólva nagyon szarok :(
Az első pár küldetés még tetszett, de után teljesen monotonná vált, kb az egész az autózásról meg az utazásl szólt.

(#6) BalaNce87 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Egyet tudok érteni! ;)

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#7) Titan44

Titan44
(tag)

Jó sztori kell alá mert kivérzik az egész.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#8) BalaNce87 válasza Titan44 (#7) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

:DDD +1

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#9) blaca83 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére

blaca83
(őstag)

Nézegettem más videókat is róla a 'neten' és egészen jónak tűnt a játékmenet is és a grafika is! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10) Gergosz2 válasza blaca83 (#9) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

Én is jópár videót megnéztem róla és azt kell modjam tényleg jó játék lesz.

Biztosra veszem(vagy csak naiv vagyok) , hogy a fejlesztők tanultak az előző rész hibáiból és tényleg jó pőrgős story-t tesznek a jó nagy map alá.
Már több FC3 hírbe is írtam , hogy én azzal is kibékülnék , nem veném zokon ha az előző résszel egy az egyben megyező grafikáú de jóval hangulatosabb és élvezhetőbb játékot csinálnának.

amúgy van pár WTF momentum ebben a videóban , pl amikor úgy tűnik mintha egy tigris segítene nekünk ellenséget ölni:D
Meg amikor a cápáka csak elhessegetjük mint nagymama a tyúkokat:D

(#11) Cannabis7

Cannabis7
(aktív tag)

játékmenet jónak tűnik, grafika meg, hát jobban passzolna hozzá egy cryengine 3:) de azért így se csúnya, de tleg talán a színek miatt nem túl élethű, ahgy írta már vki

BB PIN: 2B6242F9

(#12) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Olyan mind ha az első része lenne grafikailag kissé lefturbózva.
Az ilyen játékoknál én elvárnám a Crysis első részének grafikai szintjét,főleg ha ilyen szigeten játszódik a történet./viz pálmafák,homok,kék ég/
7k-t nem fogok érte adni valszeg...

(#13) blaca83 válasza Gergosz2 (#10) üzenetére

blaca83
(őstag)

Igen, ezek nekem is feltűntek és el is mosolyodtam kicsit...! :B :P

Mondjuk a "becsúszós" fedezékbe vonulás és lövés is furcsa kicsit, de lehet hogy jó lesz.:DDD

Én csak a BF3-mal játszom mert multizom, de időnként kipróbálok egy két programot is Single-ben és reménykedem benne, hogy a Farcry 3 "szép és játszható is lesz"!!! :DD :R

(#14) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

Nagyon várós :C

(#15) Raysen623

Raysen623
(addikt)

Továbbra is azon a véleményen vagyok hogy ez egy konzolos trágya lesz, már a mi a grafikát illeti. :W A cselekmény és sztori attól még lehet jó, de akkor előfordulhat egy Rage féle bukta......majd az idő eldönti. Remélem azért lesz normális PC-s verzió nemcsak egy gagyi átirat....Szerintem beruházok egy BF3-ra majd....e helyett! :K

(#16) Gergosz2 válasza Silentfrog (#12) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

Azért ez kicsit túlzás.

Pl ezekben a gameplay videókban szépen mutat pedig konzolon rögzítették, szóval pc-n valszeg még egy kicsit szebb lesz:
[link]
[link]

Bár az aláírom , hogy a cikkben szereplő videó tényelg gyengébben néz ki mint a többi.

(#15) Raysen623
RAGE várható bukta volt az elhúzúdó fejlesztési idő miatt. DNF ugyan így.
Én az új MOH-ra akarok beruházni mert elég jónak tűnik a videók alapján.
Bf3ból már rég kiuntam magam, kb fél éve nem játszottam érdemlegesen a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#17) Silentfrog válasza Gergosz2 (#16) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Én azt nem értem ha ven két video ami a játékból van ,az miért lehet ennyire különböző. Mindha nem is egy játék lenne.
Amit belinkeltél az egy kicsit máshogyan néz ki!/sokkal szebb/ :)

(#18) Gergosz2 válasza Silentfrog (#17) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

ezt én sem értem .

(#19) Silentfrog válasza Gergosz2 (#18) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Novemberbe kideról! ;)

(#20) Runo

Runo
(addikt)

Nem várok tőle sokat... az 1. az etalon.
Lehet hogy csak az emlékek szépülonek meg, de valahogy ez nem fogott meg úgy, mint az 1....
Tucat árú a hentelős játékok között, csak ennek van neve....

(#21) Steven88

Steven88
(tag)

Mért nem nyűgözött le a grafika, nem sokban tér el a Crysis 1-től grafikailag :( . Azért ma már jobbat várnánk. A játékmenet meg szerintem közel sem lesz az első részhez, persze tudom nem olyan típusú. De majd elválik Novemberben, remélem tévedek. :D

(#22) wolfman

wolfman
(veterán)

nekem az tűnt fel hogy az emberek mozgása picikét suta. Meg olyan nem tudom, mintha a szűrőket leszedték volna róla, csak snassz a textúrák vannak, azok meg csillognak mintha minden olajos lenne. Valami ebben a videóban nem stimmel, de az előző minőségibb volt grafikára.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) Gergosz2 válasza Steven88 (#21) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

én azért Crysis 1 graffal is vígan elvagyok. :U
Amúgy konzolok tartják vissza grafikai fejlődést , szóval nextgenig ne is várjunk többet.

(#24) walkmanboy

walkmanboy
(tag)

Nem értem mi ez a nagy felhajtás..

Nem lesz egy nagy durranás ez a játék, tiszta CoD copy.

Nem tetszik? Nézzétek meg a coop videókat.

Nekem nem jön be egyáltalán ez a játék..

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#25) Ren Hoek

Ren Hoek
(veterán)

Az a vízbe dobós trailer sokkal jobb volt az elején... Hogy miért? Szerintem megváltoztatták a szaturációt, és tiszta Disney World lett belőle...Másrészt lehet nem annyira kidolgozott a játék többi része... Mindenesetre nekem nem jön be ez az új videó.

(#26) #57919488 válasza Gergosz2 (#23) üzenetére

(törölt tag)

A konzolokat meg a cégek tartják vissza a fejlődésben mert még ezekből a gépekből is többet akarnak kifacsarni. A fejlesztőknek és a játékosoknak is jobb lenne már az új konzol. Lassan már egy mobiltelefon többet fog tudni mint az aktuális konzol :((

(#24) walkmanboy:
Csak a "hozzánemértőknek" minden CoD copy. Van élet a CoD után is de ha neked azaz alap mérce akkor ezt ne vedd meg mert totál más lesz...
Mintha nem a FarCry 1-ről koppintottak volna a legtöbb mindent pl. Crysis de a CoD az CoD.

[ Szerkesztve ]

(#27) Gergosz2 válasza #57919488 (#26) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

hát néha már nekem kínos amit az ms erőlködik az xbox 360-nal :U

[ Szerkesztve ]

(#28) proci985 válasza Steven88 (#21) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

eddigiek alapján inkább a másodikra fog hasonlítani, ami nyitottabb volt. az első rész pályatervezési vonalát (nem meglepő módon) a Crysis vitte tovább, gyakorlatilag az volt az utód (közben volt egy kiadóváltás, a jogok pedig a kiadónál maradtak).

grafika: nekem ez a FC2 féle enginenek tűnik feltupírozva. ami egy kifejezetten jól sikerült darab volt, maga módján volt majdnem olyan szép mint a Crysis, cserébe arányaiban sokkal jobban futott.

walkmanboy: nem feltétlenül csak a CoDosok a célcsoport.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#29) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

Nagyszerü játék lesz már alig várom.

Gergosz2: Miért tartaná vissza a konzol a pc-t? Ha akarnak simán dobnak pc only játékot csak a többség letölti és bukta az egész. Persze hogy a konzolt részesitik elõnybe mert abból jön a profit.

[ Szerkesztve ]

(#30) Gergosz2 válasza WongFeiHong (#29) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

mert a pc játékok 99%-a konzol port .
A többiben igazad van.

(#31) #57919488 válasza WongFeiHong (#29) üzenetére

(törölt tag)

Mert igénytelen félkész játékokért kérnek pénzt azért van a sok kalóz.
6-8 órás story miatt ki fog kiadni újonnan 10k-t? Még akcióban se veszem meg Steam-en az ilyen játékokat. Ha valami miatt akkor a minőségi multi miatt vagy egy jó kis sandbox bejárható világ amik miatt nehéz megunni mint pl. GTA-k vagy a legtöbb Bethesda játékok.
Battlefield sorozatot is mindig le lehetett tölteni a net-ről de a multi miatt kellett az origi.

Diablo 3 eladásai teljesen jól mutatják, hogy a PC-s játékosok is tudnak játékot venni "ha van értelme". Az most lényegtelen, hogy idő kell a rendebe hozásához.
A legtöbben azért játszanak inkább MMO-kal mert az csakis PC-re lett megírva=igényes.

A lényeg, hogy ezt csakis a béna minden évben kiadott főcímeknek köszönhetik amiket már 4-5x eljátszottak hanem többször pl. fifa, sims, cod stb. és minőségi munkára nincs értelme figyelniük (minek ha ezeket is veszik rekord eladásokkal). Konzolosok körében jóval nagyobb a casual réteg és ott azok a dolgok amiket felsoroltam nem mindenkinek fontosak. Pl. az egér irányítást nem tudnám nélkülözni, konzolos haverok meg máshogy nézik, ennyi :P

(#32) Raysen623 válasza #57919488 (#31) üzenetére

Raysen623
(addikt)

Szivemből szóltál testvér! :R
Én is azok közé tartozom akik a PC-s játékot az MMO-kra szűkítették. Bőven elegendő + ha jó a társaság a guild-ben akkor mindent ver élmény szinten és alig lehet letenni...
A COD4-től kezdve én már csak a multi miatt vettem meg a 4-et, az MW2 sajnos nekem csalódás volt online, LAN-on viszont jobb mint az elődje volt. Azóta egyikkel sem játszom, mert nem akarok időt fecsérelni arra amitől csak ideges leszek :DDD Pénzt meg mégkevésbé szánok rá....az egyetlen játék amit most talán megvennék a single rész miatt az a Prototype2......de inkább azt sem. Nem játszom és kész, aszt hiszem kezdek ebből kiöregedni :F

[ Szerkesztve ]

(#33) wolfman válasza #57919488 (#31) üzenetére

wolfman
(veterán)

Azért a jó játékot nem úgy kell behatárolni, hogy hosszú játékidő=jó játék! Nem a játékidő a lényeg, hanem, hogy fenntartsa az érdeklődésedet. Pl. a Crysis+Warhead, egyik rövidebb mint a másik, mégis kedvenceim, de mindenkinek csak annyi jön le, hogy RÖVID! Crysis2 hosszú, de mivel magasról tettek a készítők az előző remek receptre, csináltak egy tök más játékot azonos ruhával, ennek felemás sikere lett.
Annó a SW Jedi Academi se volt hosszú játék mégis mocskos jó volt. A lényeg a benne lévő ötletességeken múlik. Én pl. nem szeretem az MMORPG-ket mert sosincs végük! Elkezded, beszív a világ. Szeretem ha valamit elkezdek annak legyen vége és a végén elégedettséggel konstatáljam, hogy de k.rva jó volt!
Ha egy játék hosszú, de orbitális irányítása van, akkor kikapcsolom, letörlöm és sírok!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34) WongFeiHong válasza #57919488 (#31) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

Sajnos igen a ma megjelenő pc játékok fele optimalizálatlan hulladék amihez egyre nagyobb patchek jönnek. Ott van pl a BF3. Hiába vettem meg eredetiben az 1.04 patch óta /kb idén március/ nem tudok rendesen multizni akkora fps-esés van. Elötte gyengébb karival is jobban futott és szégyen hogy azóta sem oldották meg. Jelenleg 130 oldalas a topic amiben anyáznak a DICE-nek emiatt. :((

(#35) #57919488 válasza wolfman (#33) üzenetére

(törölt tag)

Csak éppen a Warhead (2008) egy jó példa arra, hogy egyszer kijátszottad és jó volt (pláne rövid). De annyi is az egész mert itt van a polcomon és tapasztalatból mondom, hogy többet nem tudom elővenni. 1x jó volt és nincs miért többet elővenni, mert minek (multi jó lenne cheater-ek nélkül amire nem figyel EA)? Azért mondom, hogy multi miatt vagy több órás szórakoztatás miatt kell venni. GTA részeket pl. soha nem untam meg mikor még 1 küldetést se csináltam érdekes módon.
Crysis 2 meg pont, hogy konzol átirat lett mint amiről fentebb írtam :)
Mondjuk eltérő nézeten vagyunk mert én meg éppen nagyon bírom, hogy a main story után is van élet és nem csak new game lehetőség.

A játékok amiket felsoroltál mind több évesek már, ilyen alapon felhozom a Morrowwind-et ellenpéldának akkor én is vagy akár Mafia1, Max Payne1-2 :P

FarCry 3 pont jó lesz, arra mész amerre kedved van és olyan stílusban ami neked bejön (ezáltal kibővíthető a játék idő is akár, pl. Deus Ex). Nem sok ilyen játékot látok mostanában.Crysis 1 is jó volt ilyen szempontból de valahogy még se jött át az egész.

Amit írsz az jó lenne ha a mai játékoknál is működne de nincs így!

[ Szerkesztve ]

(#36) Beri78

Beri78
(őstag)

egyre jobban várom ezt a cuccot :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#37) proci985 válasza #57919488 (#35) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

főleg, hogy a hasonló FC2 60 óra volt bokrokba benézve... ha itt is meglesz a 20 négyzetkilométeres bejárható terület (hasonló méretű még a Stalker: Shadow od Chernobyl és a Sacred2 volt), akkor szerintem nem lehet majd pár óra alatt végigrohanni.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#38) Gergosz2 válasza proci985 (#37) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

speedhack! :DDD

(#39) Xelloss válasza blaca83 (#2) üzenetére

Xelloss
(tag)

A próféta szóljon belőled. :R Amúgy várós,csak nem akarok Crysis 2 féle "érdekes" dolgot..

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#40) Ren Hoek válasza wolfman (#33) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

Nagy igazság...

Pl Max Payne 2 se túl hosszú, mégis nagyon nagy kedvencem volt. Szóval lehet rövidebb játék is örök élmény, de akkor az olyan is.

Másik példa, hogy a hosszú játékidő nem garantál semmit. Diablo 3, megvettem 14K-ért és óriási csalódás. Soha többé nem veszek Blizzard játékot...de lehet játékot se többet. Eke gyopár történet, és simán végigtolható a sztori ovi módban, utána meg semmi content nem marad szinte, csak az örökös farmolás a semmiért... Az egész a rohadt RMAH-ról és a pénzről szól, nem a játékélményről(D1, D2 óriási nagy kedvencem volt)

Pl egy Bioshock amivel utoljára játszottam 100000x nagyobb élmény volt, mégsem 400 órás játék.

Szóval FC3-ra kíváncsi leszek, azért ha lesz benne sok kaland, meg sandbox világ, akkor később lehet befizetek rá.

(#41) #57919488 válasza Ren Hoek (#40) üzenetére

(törölt tag)

Ma a grafika eladja magát már egy ütős trailer-ben, egy jó story-hoz ennél több kell és mivel a pénz az elsőben ezért tart itt ma a játék felhozatal...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.