Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz wolfman #33 üzenetére

    Csak éppen a Warhead (2008) egy jó példa arra, hogy egyszer kijátszottad és jó volt (pláne rövid). De annyi is az egész mert itt van a polcomon és tapasztalatból mondom, hogy többet nem tudom elővenni. 1x jó volt és nincs miért többet elővenni, mert minek (multi jó lenne cheater-ek nélkül amire nem figyel EA)? Azért mondom, hogy multi miatt vagy több órás szórakoztatás miatt kell venni. GTA részeket pl. soha nem untam meg mikor még 1 küldetést se csináltam érdekes módon.
    Crysis 2 meg pont, hogy konzol átirat lett mint amiről fentebb írtam :)
    Mondjuk eltérő nézeten vagyunk mert én meg éppen nagyon bírom, hogy a main story után is van élet és nem csak new game lehetőség.

    A játékok amiket felsoroltál mind több évesek már, ilyen alapon felhozom a Morrowwind-et ellenpéldának akkor én is vagy akár Mafia1, Max Payne1-2 :P

    FarCry 3 pont jó lesz, arra mész amerre kedved van és olyan stílusban ami neked bejön (ezáltal kibővíthető a játék idő is akár, pl. Deus Ex). Nem sok ilyen játékot látok mostanában.Crysis 1 is jó volt ilyen szempontból de valahogy még se jött át az egész.

    Amit írsz az jó lenne ha a mai játékoknál is működne de nincs így!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák