Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    Nemrég próbáltam ki, szerintem a grafikával nincs gond, az útralógó liánokról meg annyit, hogy itt a példaként emlegetett GTA-ban sokkal feltünőbb, és sokkal több "szarvashiba" volt, és nagyon sok ziccert kihagytak. Én örültem volna kicsit bővebb járműparknak, pl crossmotor, helikopter, többféle autó, de legfőképp ha egy kicsit nagyobb sebességre képesek. Örülök hogy nagy a pálya, de lp az utazást feldobhatták volan azzal ami az Oblivionban volt, hogy amelyik helyen már voltam autómatikusan odavisz, ha nem támadnak meg útközben. Az hogy az ellenőrzési pontokon "újratermelődnek" az emberek, szerintem reális a ha végig gondolod, pl irakba ha az arabok megtámadnának egy amerikai ellenörző pontot és kiirtanánka midnenkit, akkor is visszafoglalnánk, és újra működne. Az állatok igyis teljesen reálisak, nem úgy van ahogy a természetfilmekben, hogy őriási csordák mennek midnen fele, ott is napokig keresik az állatokat mire megvannak a jó felvételek. Amit még sajnálok hogy kihagytak, az a bandázódás, szóval lehetne valami kis bandát, céget alapitani, csepészni vagy ilyesmiket ami pénzt termel. Szerintem feldobta volna még ha ruhát lehetne cserélni, esetleg autókat átalakitani ilyesmiket. Szeritnem sok minden van ebben a játékban, de ahogy pl a gta 3 ban sem igazán bontakoztak még ki a dolgok, szerintem a következő részben kijavitják a dolgokat és igazán jó kis játék lesz belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák