Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Már dél körül tele volt a YouTube a Bethesda legújabb szimpatikus húzásával, végignéztem egy pár videót.
    Majdnem azt mondtam hogy ezeknek elment a maradék eszük is, de aztán eszembe jutott, hogy már régóta nincs semmi eszük. Szóval valójában minden a rajz szerint megy.
    Ennek a Todd Howard-nak a szeme sem áll jól amúgy, kedvencem az volt amikor E3-on megkérdezték az Elon Musk-os interjúban tőle, hogy mi volt a legnagyobb hiba amit elkövetett mire oda jutott, ahol most van. Nyilván a Fallout 76 lett volna a válasz, de felvett egy olyan pókerarcot a csávó hogy majdnem leestem a székről a röhögéstől.
    Jó mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem ma kezdték a hazudozást Bethesdáék. Már az Oblivion sem úgy nézett ki mint az előzeteseken, pl. a dinamikus árnyékok teljes egészében hiányoztak belőle megjelenéskor. Hogy később ezt orvosolták-e nem tudom, 2007. óta nem igazán nyomtam. Meg a Horse Armor DLC-t sem felejtjük el soha, talán még ők kezdték el a mára már szinte mindenhol jelen lévő pofátlan monetizációt játékokban.

Új hozzászólás Aktív témák