Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Bloksma #3 üzenetére

    Szerintem érdemes, a fallout 1-et még pc guru mellékletként kaparintottam meg és valami elképesztő hangulatos volt, akkor is már jó pár éves játékról volt szó és egyetlen akkori játék sem tudott annyira elvarázsolni mint a fallout.

    Aztán kijött a kettő, rengeteg finomítással, két fegyvert tehettél a kezedbe, a fegyvereknél megjelent a több Action Pointot használó de durvább másodlagos sebzések, (double shot, burst mode), ezek általában zabálták a szűkös muníciót de sokszor megfordította a harc kimenetelét.

    hmm... baromira hiányzik a fallout 2, az 1-el is nagyon elvoltam de a kettő tovább tudott javítani az élményen.

    A 3-al pont most játszok néha néha és nagyon más, az izometrikus nézet hiánya fájó, tudom haladni kell a korral, de tényleges 3d-ben már nem olyan taktikus a harc, sőt alig használom a WATS rendszert, inkább erőből próbálom megoldani a helyzeteket, ami sokkal könnyebbé is teszi a játékot.

    A fallout 1-2-ben a jelentős túlerő általában a végedet jelentette, sokkal izgalmasabb volt és lényegesen nehezebb, amíg nem volt megfelelő fegyver képzettséged és egy remek puskád (pulse rifle, plazma rifle, gatling gun, rocket luncher). Addig egy super mutáns is nagyon nagy kihívást jelentett. Rakhattad az aknákat a lehetséges / valószínű útvonalakra és imádkoztál, hogy eldőljön végre az aknáktól és a vacak kis combat shotgun-odtól ...

    Hogy kicsit on is legyek, a fallout 4 valami elképesztően szép, remélem az én gépemen is jól fog kinézni. Remélem ismét valami nagyot alkotnak a fallout ezen részével, az 1 - 2 remek volt, a 3 csak jó, de mindenképp más...

    (#7) Tanisz:

    én is így voltam a 3-ommal évek teltek el és jó párszor belekezdtem mire végül elkezdtem vele tényleg játszani, és ismét letudott kötni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák