Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz BoB #35 üzenetére

    Az a Van Buren project lett volna, és utoljára 2004. körül lehetett hallani róla. De lelőtték, a jogok a Bethesdához kerültek, a többi már történelem. Járhattunk volna sokkal rosszabbul is szerintem. Amúgy meg ott a Wasteland 2, ha nagy Fallout fan vagy, gondolom megvan. Az viszi tovább a Fallout 1-2 szellemi örökségét.
    A lebutított 3D szöveg meg pont akkora hülyeség, mint a haladni kell a korral. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz BoB #40 üzenetére

    Mi nincs meg? Mit nem próbáltam? :U
    Nem értem miről beszélsz, meg hogy mit kérdezel. De nem is kell értenem, már megvan a diagnózis:
    RPG-Matyiságban szenvedsz. Az RPG-Matyiság egy olyan kórság, ami a magukat hardcore RPG tudós-doktoroknak érzőket sújtja elsősorban. Ők azok, akik már a Betrayal at Krondort sem tartották igazi RPG-nek, mert ők már Novák Csanáddal déendéztek a tűz körül a '80-as évek második felétől. Bármely szociális szituációban 2 D10-el dobják ki, hogy mi is legyen a következő lépés. Ők voltak azok, akik szarozták a Neverwinter Nights-ot, mert 3D-s volt. Nem folytatom.
    A jó hír: gyógyítható.
    Oké tegyük fel értem mire gondolsz. Kikapcsolod a markert, a legtöbbször úgy is triggerelődnek a mindenféle eventek, scriptek. Úgyhogy nem, inkább nem értem.
    Nagyon mellé lőttél, mert rengeteg órát tettem a Morrowindbe, a kiegészítőibe, és az összes, azóta megjelent Bethesda-játékba. :K
    Mióta játszom? Huszonsok éve.
    Értem én hogy vannak (általában megkerülhető, kikapcsolható) egyszerűsítések, mert gondolni kell a kadzsuál játékosrétegre is. Azokra, akiknek nincs napi 26 órájuk arra, hogy videojátékokkal játsszanak. De hogy ezektől butább lenne a játék? Hogyan lesz az?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák