Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kifu

    tag

    Üdv.

    Nem szeretnék negatív lenni, de sajnos attól, hogy beletették a nuka kólát, vault öltözetet meg power armort a játékba, attól ez nem lett Fallout...

    Szubjektív /és feltehetőleg kisebbségi/ véleményem, hogy a Fallout tipikusan nem FPS/TPS nézetű játék. Szép-szép a gafika, csak nem ide való. Számomra átláthatatlan így a terep. Például a Diablo 3 se lesz FPS nézetű. Érdekes is lenne...

    A másik, hogy az előző részekben pont az volt az egyik legjobb dolog, hogy sakkozni kellett, hogy hova álljunk (és a csapattagok is), hogy a rendelkzésre álló AP pont elég legyen.

    A harmadik, hogy az inventory szintén áttekinthetetlen. Össze-vissza kell kattintgatni, mire kézbe veszem a fegyverem, vagy megnézem a térképet.

    Na mindegy, Megaton után uninstall volt nálam.

    Nyilván azért nem véletlen a magas eladási szám, de nekem nem jött be. Igaz az Oblivionnal nem játszottam, lehet itt a baj. Viszont játszottam /nem is keveset/ a Fallout 1-2-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Asus P7P55D; Intel Core i5 750 + Scythe Ninja 2 Rev.B; 2X2 GB G.Skill 1600 DDR3, Gigabyte 460GTX OC 1 GB; Dell U2311H

Új hozzászólás Aktív témák