Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geratn

    tag

    Szerintem az EGO engine nagyon jó, és ott figyelnek olyan apró részletekre mint a megfelelő optimalizálás, ami fontos egy olyan játéknál, amiben a folyamatosság, idő és akció/reakció fontos tényező, ezért jól kell megválasztani a grafika részletességét(pl táj, autók, eső), ami lényeges az élvezhetőségnél is. A Grid 2 az ami az EGO 3.0-át használja, de a motor alapjai előre tervezettek, az EGO engine első kiadásától folyamatosan építik, tervezetten fejlesztik. Az EGO motor fejlesztői is tudnának olyan fizikát, amitől leesne az állunk, viszont amikor azt a főnök meglátja, odaáll a programozók fölé, és elkezd ordítani, hogy a kocsi lepattanjon a korlátról, és 240-nél lazán drifteljen, ezt a piac diktálja. Sajnos. A Slightly Mad Studios pedig lutrizott amikor a közösségi finanszírozást választotta, aki már látott céget belülről, akkor tudhatja mit jelent egy ilyen kockázat, a shift, shift 2 bevételeikből éltek akkoriban, de szabad kezet akartak a madness motor adott volt, viszont a pénz hiányzott.
    Lett pénz, de években mérhető hátrányban vannak, és a szebb grafikát, és a sok hibát, a mai hardverek még csak nyögve tudják megjeleníteni, ezért a sok lassulás és mikrolag stb ezért is a 2014-es csúszás. Azért én optimista vagyok, és nagyon szurkolok, hogy az általuk indult fejlesztés visszahozza a pc szimulátorok korszakát, és a codemasters is készítsen hatásos fizikával, valami ütős anyagot.

Új hozzászólás Aktív témák