Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SindaNarmo

    tag

    válasz FLATRONW #106 üzenetére

    Hát nem tudom, mozgás közben egyiket sem venném észre, de így álló képben nekem jobban bejön az FSR. Az én ízlésemnek a DLSS egyéb dolgokat is elmos (főleg a fölső képen).

  • AxBattler

    félisten

    válasz FLATRONW #106 üzenetére

    Egy dolgot nem értek, ezt magyarázza már meg valaki: minden tesztben a QUALITY mode, és a PERFORMANCE mode kerül górcső alá, ezen pörög mindenki, és utóbbinál ki is jönnek az eljárás hátulütőit jelentő hibák. BALANCED-et viszont sehol nem láttam, kb. mintha nem is létezne, mindenki csak a szélsőségeket hajtja.

    Abu a cikkben leírta, hogy...
    - "QUALITY és BALANCED minőségi szinteken a különbségek egészen nüansznyiak."
    - "PERFORMANCE minőségi szinten már egy kicsit más a helyzet, mivel itt a DLSS 2.0 valamivel élesebb eredményt produkál, és helyzetet az FSR 2.0 csak élesítéssel képes menteni. Ugyanakkor általánosan kiemelnénk, hogy maga a PERFORMANCE beállítás nem tűnik optimális választásnak se az FSR 2.0, se a DLSS 2.0 esetében."

    Van egy olyan gyanúm, hogy BALANCED-en rögtön nem szúrnának szemet a kiemelt hibák, egy számottevő FPS-ugrás viszont ugyanúgy meglenne.
    Szóval nekem úgy tűnik, hogy ez kb. vihar a biliben, és mindkét eljárással jól működik a trükk... de amíg a DLSS 2.X kizárólag RTX kártyákra van hitelesítve, addig az FSR 2.0 minden modern GPU-n elfut.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák