Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gááboor

    tag

    válasz *Ropi* #219 üzenetére

    Áh köszi tényleg ott a cikk, olvasni fogom mind kettőt, hasznos , de addig is...
    Én vagyok az a tipikus, aki még nem fotózott esküvőt, egy ismerősömé lesz nem sokára.
    A cuccom teljesen átlagos, 18-55 mm és 50-200 nem fény erősek. f3.5 -től. jó lenne fényerős obi leginkább a mélységélesség játék miatt, de ez m ost nem játszik. Van egy 135 f 2,8-as manuálom , de azzal nem kavarok most be.
    Vaku még nincs, de lesz mert amúgy is kell (pl. tárgyfotóhoz). Gondolom, akkor érdemes nagyobb kulcsszámúban gondolkodni.
    A polgári meg a templomi egy normál belmagasságú helyen van max 4m A templom pici és nem túl világos.

    Ami nem technikai, hogy már kerestem helyszínt, kikötés volt a 3- 13 kerület és már a Margitsziget is tabu, ez egy pici esküvő lesz vacsorával.
    Szeretnék majd estefelé fotózni a vacsora helyszín környéke érdekes patinás , kandeláberes kovácsolt vas pados kockaköves, és gondoltam egy utcai fényforrás közelébe helyezkedünk és vakuval támogatom meg a dolgot. Erről mit gondolsz.
    Ha működne az , hogy a beépített vakura villanna a rendszer vaku, akkor kitudja még talán le is vehetem a gépvázról...... vagy csak álom ez? nem tudom

    Ha kérdeztem olyat ami cikkben is van akkor bocsi, de ezt most gyorsan írom. :B

Új hozzászólás Aktív témák