Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Lassú Víz #3579 üzenetére

    A nagy számok törvénye alapján igen, de pl nálunk egyértelmű volt, hogy én választom a fotóst. :B Nem is bántuk meg. :D

    Hogy a témához is szóljak:

    Másik nagy hiba, amikor barátaink egy jó nevű műtermi fotóst kértek fel a nagy napot megörökíteni... Egyszerűen nincsenek rá felkészülve, teljesen más történet.

    Nem tudta, mikor hová álljon, egy vázzal jött, objektíveket cserélgetett. Az első hitvesi csók azért van meg, mert láttam kb 1 perccel "eksön előtt", hogy szerencsétlenkedik, így előkaptam a gépet (szerencsére pont egy egész jó fix volt rajta), és sikerült megörökíteni.

    Na meg 10-kor elaludt az egyik széken, onnantól az van meg, amit én fotóztam :D

    Pedig nem fotózni mentem az esküvőre, azért volt nálam a cucc, mert egy nagyon jó barátunk hozott drónt, csinált nekik videót, és megkért, hogy készítsek pár fotót róla, és a drónról promózni... Nem is szeretek esküvőn fotózni, azért fizetnek csilliót a profinak, hogy minden meglegyen. Én nem akarok egy képen sem rajta lenni a fényképezőgépen, vendégnek megyek általában.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák