Keresés

Aktív témák

  • dfrk95

    friss újonc

    Kedves Toto0616! A könnyebb érthetőség kedvéért: Egy Ryzen 5 3600 processzorrol volt szó amit 10 000 ft- és ért adtam oda hűtővel és gyári dobozzal, csomagolással. Hibája az volt , hogy hiányzott egy láb valamint egy meg volt hajolva. Közöltem veled , hogy mi baja van ,valamint azt ,hogy a lábak meglétekor működött a processzor, viszont jelenlegi állapotában nem tudom, hogy működik e. Egy kemény 5000 forintos összeget ajánlottál érte arra hivatkozva, hogy egy lutri ez, lehet müködik a lábak forrasztása után lehet nem. Neked ebben az az üzlet ha meg javítattod és működik akkor nyersz rajta nem keveset, ha nem működik akkor buktad a vétel összegét. Az összeget keveselve el hátráltam az üzlettől mire te inkább ajánlottál egy 10000 forintos összeget. Gondosan be csomagoltam és aznap postára adtam a gyári csomagolással ill. a gyári hűtővel a processzort. Na most ilyen alapon kérdezem én ha lottózol és nem nyersz a Szerencsejáték zrt. - t fikázva kéred vissza a szelvény árát? Ezek tükrében eszem ágában sincs vissza utalni bármit is főleg nem azt ami még nálam sincs.

Aktív témák