Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Gstyler #8 üzenetére

    Mit?

    Pofon egyszerű: Nem egy újabb rókabőrt, mint amit a legutóbbi pár résszel csináltak ;) .

    Én kifejezetten örülnék egy Test Drive Unlimited-hez hasonló játéknak, csak EA változatban.

    Teljesen open world-öt akarok, törést akarok, tuningot akarok, bánja a fene legyen benne social rész is (mert ma már ez trendi), normális nem 1 év alatt lehaló multit akarok.

    Nem akarok: csak berepedő szélvédőt (meg meghajló karosszéria elemeket), nitro-t, driftelve 300-al bekanyarodást, dlc halmazt.

    Komolyan nem értem, hogy egy ekkora cég, mint az EA, miért jön minden egyes NFS résznél azzal, hogy nem törhetik az autókat rommá, mert ez nem tetszik az autóscégeknek. Ott a GRiD, abban sport autók vannak és mégis rommá zúzhatom (pedig biztos nem két fillér egy Audi R8 P1). Ők nekik lehet (Codemasters), EA-nek nem :F ? Na mindegy, kipuffogtam magam :DDD .

    zsoltti & GhanBuri Ghan: A listát millió egy dologgal lehetne bővíteni, de arra kevés lenne egy nap is hogy az ember összeszedje :DDD .

    Mindezek ellenére én is kiváncsian várom a híreket az új NFS-ről :) .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Dany007

    veterán

    válasz Gstyler #13 üzenetére

    A Rivals alapvetően jó lett volna ha nem olyan dög unalmas és rém idegesítő mint amilyen.
    Grafika tényleg nem volt rossz és a plusz kocsira pakolható cuccok, fegyverek is érdekesebbé tették a játékot.
    A rendőrös üldözések is jók voltak és a táj is igen szép volt.
    Továbbá végre láttam értelmét a helikopteres üldözésnek. Első alkalommal egy esti üldözésben találkoztam vele. És amikor leszállt majdnem elém és a szemembe világított teljesen meglepődtem, azt se tudtam merre hova tovább. Tényleg hatásos volt és így láttam értelmét a dolognak.

    Aztán itt véget is érnek a pozitívumok. Illetve azt hiszem ez se volt olyan kevés.
    Viszont negatívum, hogy a sablonos küldetéseket már az első két óra után megunja az ember. És gyakorlatilag ugyanaz a három - négyféle ismétlődik különböző nehézségben.
    Nulla story volt az egész mögött, ami nem baj, csak akkor ne erőltessék, ha meg már erőltetik akkor legyen olyan is.
    Az állandó random rendőrös üldözések meg egy szint után már piszkosul idegesítőek lesznek. Komolyan mondom, nem tudtam keresztülautózni a pályát kényelmesen, nyugalomban mert kb 3 perc után elkezd üldözni egy rendőr. Gyakorlatilag 2 zeneszámot nem tudtam végigautózni emiatt. Ami eleinte jó móka meg húh izgalom meg nem lesz tőle unalmas... dehogynem. 20.-ra már mocskosul unalmas mikor már az ember kezdene lazítani csak krújzolgatni egy kicsit az új autóval és nem tud, mert két percen belül harminc rendőr lesz rajtam. Ha lerázom akkor lesz újabb két percem. Hurrá.

    A powerUp-ok ugyan jó ötletnek bizonyultak, mégis olyan könnyedén jött a pénz a játékban, hogy gyakorlatilag semmi izgalmat nem hozott a dolog, mert pár verseny meg zúzás után kb mindenből - amire szükségem volt - megtudtam venni a maxot mindegyik autóhoz. Tehát emiatt hiányzott az az upgrade érzés, hogy na ez meg az meg amaz mennyivel jobb, meg az agyalás hogy mire költsem a pénzt, mi a nagyobb segítség. Nyugodtan bele lehet szarni, mert pár verseny után úgyis bármelyik megvehető.

  • Dany007

    veterán

    válasz Gstyler #19 üzenetére

    Persze, valószínűleg mások vagyunk. Én elég gyorsan ráuntam. Nem is nagyon volt mit elérni se.
    De igaz lehet amit mondasz, mert én a Fifa 99'-óta nem játszottam focis játékkal. Nem véletlenül. :)
    Mondjuk én nézni is csak a VB szintű meccseket tudom, mert a többi szintén dögunalmas számomra.

Új hozzászólás Aktív témák