Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    "Hogy milyen lesz az új rész..."

    Én tudom, én tudom, hagy mondjam el ;) !

    Na szóval:

    Sok trillió, csillió dolláros egzotikus autók (szokásos autók, csak Ferrari-k nélkül), social körítés, mondjuk egy gumball 3000 érzéssel megspékelve (pl. elindulunk Los Angeles-ből és megérkezünk Tokyo-ba. Közben izgalmas versenyek, sok sok rendőr stb).

    ...éééés az elmaradhatatlan visszatöltődő NITRO :R ! Mert ugye a Veyron-ban 300 km/h felett elfogy az 1000 LE és kell rá egy kis nitro, mert 6.-ban már nem kapar.

    Szóval tuti ilyen lesz :DDD !

    Valamint jöjjön a kötelező "régen minden jobb volt" szöveg:

    Underground-ot a népnek! Mondjuk mindenki ezt várja és mégsem kapnak az agyukhoz EA-nél :D !

    Ui: Ja egy kimaradt:

    Először X One-ra, PS4-re majd PS3-ra és X360-ra jön ki és majd PC-re....valamikor, 60-as lock-kal (mert úgy tudom ma ez a menő :) ).

    Köszönöm a figyelmet :D !

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Gstyler #8 üzenetére

    Mit?

    Pofon egyszerű: Nem egy újabb rókabőrt, mint amit a legutóbbi pár résszel csináltak ;) .

    Én kifejezetten örülnék egy Test Drive Unlimited-hez hasonló játéknak, csak EA változatban.

    Teljesen open world-öt akarok, törést akarok, tuningot akarok, bánja a fene legyen benne social rész is (mert ma már ez trendi), normális nem 1 év alatt lehaló multit akarok.

    Nem akarok: csak berepedő szélvédőt (meg meghajló karosszéria elemeket), nitro-t, driftelve 300-al bekanyarodást, dlc halmazt.

    Komolyan nem értem, hogy egy ekkora cég, mint az EA, miért jön minden egyes NFS résznél azzal, hogy nem törhetik az autókat rommá, mert ez nem tetszik az autóscégeknek. Ott a GRiD, abban sport autók vannak és mégis rommá zúzhatom (pedig biztos nem két fillér egy Audi R8 P1). Ők nekik lehet (Codemasters), EA-nek nem :F ? Na mindegy, kipuffogtam magam :DDD .

    zsoltti & GhanBuri Ghan: A listát millió egy dologgal lehetne bővíteni, de arra kevés lenne egy nap is hogy az ember összeszedje :DDD .

    Mindezek ellenére én is kiváncsian várom a híreket az új NFS-ről :) .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák