Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Nekem az első rész nagyon bejött.Nem tudom milyen hibákra gondolnak, legfeljebb azt lehet felhozni hogy nem volt túl félelmetes, szerintem nem is horror,inkább lövöldözős játék kevés utánpótlással(Jó a DLC--kbe horror vonal kapta a fókuszt, nem is tetszett annyira,ráadásul az alap játék után nem erre a lopakodós fegyvertelenül bujkálunk játékmenetre számítottam.).Ebben a kategóriában viszont megállja a helyét, harcrendszer tökéletes és a harcok látványra nagyon ott voltak, ilyen sérülésmodellezéssel nem sok játékba találkoztam.És lopakodni is lehetett,nálam mindig jó pont ha rád bízza a játék hogy lopakodni akarsz vagy inkább lövöldözni.Egy dolog zavart hogy mint minden mai játékban itt is pár másodperc múlva eltűnik a harc összes nyoma, húscafatok,vér minden eltűnik fél percen belül.Egyedül holtest marad meg.Többi játékba se értem miért tűnik el a tár a földről,töltényhüvely vér stb.(főleg ahol pár másodpercig ott is marad, tehát kidolgozzák a földre leeső hüvely fizikáját nem értem miért csinálják ezt pl.Max Payne 3).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák