Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz aginor #211 üzenetére

    A BIOS-ok fent vannak náluk. Meg én is le szoktam menteni a régieket, szóval nem ez a gond. Az Asrock flasher nincs fent - és máshol se nagyon a neten.
    Azóta találtam amibios flashert, amivel elvileg felmegy, van róla video youtube-on, másik, de Asrock lappal.
    Egyelőre még nem volt időm vele foglalkozni... megnézni meg jobban meg kéne azért mivel ez nem gyártói tool, hanem általános. Amibios flasherből eleve 3-4 féle létezik legalább a különböző típusú cuccokhoz.

    Egyébként nem volt "vízválasztó" verzió. Csak egy a sok közül. Ha jól rémlik nem is nagyobb támogatás/agesa ugrás volt.
    Engem az b*szott fel, hogy a teljes CBS/BPS menüt kiszedték, VDDO feszeket, stb... és, hogy erről semmit nem írnak. Emiatt írtam nekik elsősorban, hogy az ember utánanéz mit tud egy lap, mi állítható, megveszi és fél év múlva eltűnik a menüpontot 3/4-e. De konkrétan annyi, nem túlzok.

    Korábban is volt már ilyen ennél a lapnál, de 2-3 verzió múlva visszakerültek. Itt viszont, mivel lefelé nem tudok váltani, azóta nem kezdtem újabb frissítésbe, nehogy jobban megszívjam.

    Egyébként is vicc ez a hozzáállás. A combo bios-ok óta ki van írva, hogy ne frissíts régi procival, de pl. a mostani legújabb (még ki se jött) 1005 mellett is van valami Micron ramos optimalizálás... és épp ilyen ramom van. Szóval a gond alapvetően a támogatás leszarása.

    Szerintem 10 éve Asrock lapjaim vannak, eddig a legjobbak között voltak de itt most lassan az A320-as Giga lapom is lekörözi. :D

Új hozzászólás Aktív témák