Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Tin #2 üzenetére

    95% nem akar szenvedni a telepítéssel, átköltözéssel, megszokással, újrabelakással, nem akar egy kontrollálhatatlan módon frissülő és ezzel labilis stabilitású rendszeren lenni, én ezt teljesen meg tudom érteni. Lehet lustaságnak is hívni mondjuk. Pláne azért sem akarnak cserélni, mert a 7 is működik és elég jól. Az XP elavultabb volt, azt kicsit könnyebben kidobták.
    Esetleg szóba jöhet az adathalászat is, bár szerintem ezt a részét leszarja a userek nagy része a Facebook, Google, Android világában elsüllyedve.
    Ezen ok miatt nem fognak Linuxra sem áttérni, az 10x akkora erőfeszítést kíván, mint egy W10-re átköltözni. Mindenki vereti W7-en ugyanúgy amíg nem jön egy komolyabb csapás rá vagy el nem kezd kihalni alóla az internet világa a nem támogatás miatt. Utána meg átmennek W10-re ami addig vagy másabb lesz, valószínű ebben reménykednek, vagy marad ugyanolyan.
    Nagyjából ennyi, erre lottót lehetne rakni.

    A maradék 5% a kompatibilitási, sebességbeli problémák miatt nem tudja használni.
    Természetesen mind home userre értve. Vállalat tök más, de hát nekik ott van még +3 év.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák