Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Reinkz #40 üzenetére

    néz be ujra, bár nyomhatod ezt tovább de minek is? 10ora tezstben kijött nekem ott a kép, reálisan 5-7ora közé tenném sok készenléti idövel a sot-ját.
    az a 0,4coll az nem pont annyi kikell belöle vonni a notch-ot. és nem kardoskodok, többen is észre vettük, hogy jobban energia takarékosabb az lg mint egy samu amoleddel, [link]nézd meg ezt, de amíg nincs ilyen készüléked úgy se fogod elhinni, én se hittem el, de amiota meg van azota nem kisit elhiszem. és az a 0,4coll az nem pont annyi felszinét kiszámolnád a kettönek látnád hogy minimális a különbség és p-oled-röl van szó .De vissza térve arra , azért nem kéne ferditened igen azt irtam ott hogy kb 5ora sot nah de kihagytad hogy 2-3nap készenléttel.
    melyik másik mobilla csinálsz 3napos készenléttel 5ora sot-ot , ezen kéne elgondolkodni, 1napon belül kevés készenléttel kijön a 10ora , több napos készenléttel már nem 2napossal 5-7ora 3napossal 5ora sot,
    de valojában 99%-a az embereknek este bedugja ugy is tölteni tehát lényegtelen hgoy 2-3nap alalt 5ora sot vagy 1nap alalt akár 10.

    lg v40: 158.8 x 75.8 x 7.8 mm
    lg v30: 151.7 x 75.4 x 7.39 mm

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák