Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • index31

    tag

    válasz troviko #20 üzenetére

    Teljesen egyetértek :)

    " Én személy szerint úgy hiszem, hogy a jövőt valamilyen LCD-re épülő megoldás fogja uralni. Például a Samsung QLED technológiája. Láttam egy nagy áruházban OLED-et QLED mellett, nem nagyon tudnám megmondani, hogy melyik melyik, annyira jó a QLED feketéje is, annak ellenére, hogy háttérvilágításos megoldás.
    A színei, a kontrasztja és a látószöge pedig zseniális. Ezt megfejelve azzal, hogy nem ég be, még akár monitorban is sokkal életképesebb megoldás lehet, mint az OLED, amiből a mai napig nincs monitort, nem tudják megoldani, hogy ne égjen be. "

  • arty

    veterán

    válasz troviko #20 üzenetére

    "Láttam egy nagy áruházban OLED-et QLED mellett, nem nagyon tudnám megmondani, hogy melyik melyik, annyira jó a QLED feketéje is, annak ellenére, hogy háttérvilágításos megoldás.
    A színei, a kontrasztja és a látószöge pedig zseniális."

    A tévébótos "átverés" tipikus áldozata lettél :) (no para, én is meglepődtem már a tavalyi samukon is, hogy LÁTSZÓLAG mennyire "jók")

    Remélem azt azért elfogadod, hogy otthon, esti világításban, filmnél azért sokszor előjönne olyan helyzet, amikor a csamcsungmarketing mögül kilógna a lóláb - a lapos, szürkés lcd-gané szemfacsaró igénytelensége.
    És egy 55-ös samu "qled" árban már odatehető az oled mellé, így még azzal is nehezen vigasztalnád magad, hogy jójó, de legalább amit választottam ócsó....

    Monitorra meg nem jó az oled, hogy jön ez ide? (tekintsünk el a 0.1%-nyi monitornak tévét vásárlótól. én pl lcdtévét használok, de az ismereteim alapján akár oledre is válthatnék, némi ghostingot elviselek.... megtanultam.... mert a tv-tvm még mindig plazma :D )

    (#30) Interceptor - szerintem az lg eladja a teljes gyártási kapacitását (oledből), nincs miért jelentősen csökkenteni az árakon vagy költeni több-jobb marketingre... :(

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák